ЛЮДЯМ ІЗ ПОРУШЕННЯМ ЗОРУ B/W mode
EuReCa
Записатись на прийом
особистий/дистанційний
Як нас знайти Київ, вул. Авіаконструктора Антонова, 5
Графік роботи:
8:00-20:00, НД: 8:00-16:00
МенюМеню

Шість перевірених правил дієтичного харчування, яких легко дотримуватись кожному

Дієта

1

Надавайте перевагу різноманітній їжі у сирому вигляді, тобто тій, яка пройшла якомога меншу обробку.

2

Уникайте або максимально зменшить споживання обробленої їжі, а саме напівфабрикатів, копченого м'яса, продуктів з білої муки, їжі та напоїв з додаванням цукру.

3

Для втрати зайвої ваги та утримання одержаного результату дотримуйтесь реалістичного та збалансованого дієтичного харчування. Найбільш успішна дієта це та, якої пацієнт може дотримуватись. Неправильне харчування може призводити до різкої втрати ваги, проте ефект такої дієти звичайно нетривалий.

4

Вживайте олію корисну для здоров’я серця: рибний жир, оливкову олію, олію авокадо. Вживання рибного жиру запобігає виникненню хвороби серця у майбутньому.

Хоча тлумачення комплексної взаємодії між корисними жирами та некорисними постійно змінюється, все ж таки деякі жири та олії залишаються незмінними та мають перевагу серед інших. А саме: рибний жир та оливкова олія.

5

Утримуйтесь від вживання червоного м’яса. Не дивлячись на те, що червоне м’ясо є головним джерелом протеїну та жирів, дослідження показують, що вживання цього продукту пов’язане із зростанням ризику захворювань на рак, діабет та серцево-судинні розлади.

Дослідники довели, що якщо замінювати хоча б один раз в день страви з червоного м’яса рибою, м’ясом птиці, стравами з додаванням квасолі та горіхів, різноманітними крупами та знежиреними молочними продуктами відбувається помітне зменшення ризиків смерті від 7% до 19%.

6

Вживайте ферментовані харчові продукти, пробіотики та клітковину для запобігання виникнення шлунково-кишкових хвороб та підтримання здоров’я в цілому. Пробіотики містять у собі мікроорганізми, які є дуже корисними для травлення. Вони є в основному у йогуртах, кефірі, не пастеризованих ферментованих харчових продуктах та напоях. Їх також можна вживати додатково. Для кращого засвоєння пробіотиків потрібно вживати їжу з пребіотиками — клітковину.

Програма лояльності

Пацієнтам, які вже отримали в клініці будь-яку послугу (зареєстровані), по окремим позиціям пропонуються спеціальна вартість послуги.

Тобто, для нових пацієнтів, вартість другої і далі послуг будуть рахуватись як для зареєстрованих.

Програма лояльності

Під час консультації лікар може рекомендувати провести дообстеження. У разі, якщо пацієнт проходитиме їх в нашій клініці, вартість деяких послуг буде нижчою.

Програма лояльності

При направленні сімейного або профільного лікаря іншого медичного закладу. Пацієнту необхідно отримати направлення, історію хвороби та, бажано, контактні дані лікаря для можливості прямого зв'язку.
© Умови використання
Ліцензія на медичну практику МОЗ України №683 від 7.07.2016 р.
FacebookFacebook