ЛЮДЯМ ІЗ ПОРУШЕННЯМ ЗОРУ B/W mode
EuReCa
Записатись на прийом
особистий/дистанційний
Як нас знайти Київ, вул. Авіаконструктора Антонова, 5
Графік роботи:
8:00-20:00, НД: 8:00-16:00
МенюМеню
Вхід для лікарів
Вхід для лікарів

Тривалий прийом ацетилсаліцилової кислоти знижує смертність від раку

Тривалий прийом ацетилсаліцилової кислоти знижує смертність від раку

Тривалий і регулярний прийом ацетилсаліцилової кислоти (АСК) знижує відносний ризик смерті від будь-яких причин та смерті від раку згідно даних спостережного дослідження до якого було залучено 130 тис. медиків і яке тривало 32 роки. Відносний ризик смерті від будь-яких причин при прийомі АСК знижувався на 7% у жінок і 11% у чоловіків, а ризик смерті від раку - на 7% у жінок і 15% у чоловіків. (American Association for Cancer Research (AACR) 2017 Annual Meeting. Abstract 3012. Presented April 3, 2017.)

Раніше було продемонстровано, що тривале застосування АСК пов’язано з помірним, але статистично достовірним зниженням ризику розвитку раку.

Population-wide Impact of Long-term Use of Aspirin and the Risk for Cancer. Yin Cao, Reiko Nishihara, Kana Wu et al. JAMA Oncol. 2016;2(6):762-769. 

https://jamanetwork.com/journals/jamaoncology/article-abstract/2497878

 

Додаткова інформація

Зниження ризику у хворих на рак: здоровий спосіб життя та лісні горіхи

Програма лояльності

Пацієнтам, які вже отримали в клініці будь-яку послугу (зареєстровані), по окремим позиціям пропонуються спеціальна вартість послуги.

Тобто, для нових пацієнтів, вартість другої і далі послуг будуть рахуватись як для зареєстрованих.

Програма лояльності

Під час консультації лікар може рекомендувати провести дообстеження. У разі, якщо пацієнт проходитиме їх в нашій клініці, вартість деяких послуг буде нижчою.

Програма лояльності

При направленні сімейного або профільного лікаря іншого медичного закладу. Пацієнту необхідно отримати направлення, історію хвороби та, бажано, контактні дані лікаря для можливості прямого зв'язку.
© Умови використання
Ліцензія на медичну практику МОЗ України №683 від 7.07.2016 р.
FacebookFacebook