ЛЮДЯМ ІЗ ПОРУШЕННЯМ ЗОРУ B/W mode
EuReCa
Записатись на прийом
особистий/дистанційний
Як нас знайти Київ, вул. Авіаконструктора Антонова, 5
Графік роботи:
8:00-20:00, НД: 8:00-16:00
МенюМеню
Вхід для лікарів
Вхід для лікарів

Емпагліфлозин - ренопротекторні властивості

Емпагліфлозин - ренопротекторні властивості

Емпагліфлозин (Empagliflozin)  -  інгібітор глюкозо-натрієвої контртранспортази 2 типу (SGLT2). Належить до класу протидіабетичних препаратів що працюють на основі підвищення екскреції глюкози з сечею. Застосовується пероральним (пігулки) шляхом.

У хворих на цукровий діабет ІІ типу з високим ризиком розвитку серцево-судинних ускладнень застосування емпагліфлозину – знижує частоту прогресування хронічної хвороби нирок порівняно з плацебо. Механізм ренопротекторної дії емпагліфлозину полягає у нормалізації тубулогломерулярного рефлексу шляхом зменшення вазодилатації приносної артеріоли ниркових клубочків та зменшенні фільтраційного тиску, що запобігає подальшому пошкодженню складових фільтраційного бар’єру.

Вторинний аналіз результатів дослідження EMPA-REG OUTCOME встановив, що емпагліфлозин (у дозах 10 і 25 мг) статистично достовірно знижує частоту погіршення функції нирок порівняно з палцебо (12,7% і 18,8%, відповідно, р<0,001). Подвоєння рівня креатиніну крові протягом періоду спостереження відбулось у 2,6% пацієнтів групи плацебо та у 1,5% групи пацієнтів, які приймали емпагліфлозин. Діаліз було розпочато у 0,6% пацієнтів групи плацебо та у 0,3% пацієнтів, які приймали емпагліфлозин. Не було виявлено статистично достовірного впливу емпагліфлозину на рівень та частоту альбумінурії. Частота ускладнень лікування так само не відрізнялась між групами пацієнтів.

Ренопротекторні властивості емпагліфлозину

Адаптовано з (2).

 

 

1. Empagliflozin and Progression of Kidney Disease in Type 2 Diabetes
Christoph Wanner, M.D., Silvio E. Inzucchi, M.D. at al, for the EMPA-REG OUTCOME Investigators
https://www.nejm.org/doi/full/10.1056/NEJMoa1515920

2. Nephron Protection in Diabetic Kidney Disease
Hans-Joachim Anders, M.D., John M. Davis, Ph.D., and Klaus Thurau, M.D.
N Engl J Med 2016; 375:2096-2098
https://www.nejm.org/doi/full/10.1056/NEJMcibr1608564?query=endocrinology

Програма лояльності

Пацієнтам, які вже отримали в клініці будь-яку послугу (зареєстровані), по окремим позиціям пропонуються спеціальна вартість послуги.

Тобто, для нових пацієнтів, вартість другої і далі послуг будуть рахуватись як для зареєстрованих.

Програма лояльності

Під час консультації лікар може рекомендувати провести дообстеження. У разі, якщо пацієнт проходитиме їх в нашій клініці, вартість деяких послуг буде нижчою.

Програма лояльності

При направленні сімейного або профільного лікаря іншого медичного закладу. Пацієнту необхідно отримати направлення, історію хвороби та, бажано, контактні дані лікаря для можливості прямого зв'язку.
© Умови використання
Ліцензія на медичну практику МОЗ України №683 від 7.07.2016 р.
FacebookFacebook