ЛЮДЯМ ІЗ ПОРУШЕННЯМ ЗОРУ B/W mode
EuReCa
Записатись на прийом
особистий/дистанційний
Як нас знайти Київ, вул. Авіаконструктора Антонова, 5
Графік роботи:
8:00-20:00, НД: 8:00-16:00
МенюМеню
Вхід для лікарів
Вхід для лікарів

Ентероколіт

Ентероколіт – це запальний процес тонкого та товстого кишечника. Найчастіше спостерігається його гостра форма, яка при неправильному лікуванні може перейти у хронічну. Під час гострого ентероколіту виникає запалення лише слизової оболонки, а тривалий хронічний процес призводить до більш глибоких пошкоджень, в результаті яких можуть розвинутися незворотні зміни слизової. І як наслідок – порушення процесу травлення.

Симптоми

Характерні симптоми для гострої форми: гострий біль в животі, здуття, бурчання, нудота (рідше блювота). Якщо причиною стала інфекція, то випорожнення мають неприємний запах, можуть містити домішки слизу та крові. У пацієнта спостерігаються також ознаки загальної інтоксикації: головний біль, висока температура, загальна слабкість та ниючий біль у м’язах.

При загостренні хронічної форми хвороби біль з’являється в зоні пупка і може поширитися по всьому животі. Біль посилюється у другій половині дня, через 1,5-2 год. після прийому їжі та при фізичному навантаженні. Також спостерігається відсутність апетиту, розлади травлення, здуття, закрепи (чергуються з діареєю). При частих рецидивах спостерігається втрата ваги, загальна слабкість, апатія, порушення уваги тощо. 

Діагностика

Гострий ентероколіт діагностувати доволі просто по результатам бактеріологічного дослідження калу та копрограми. Якщо є необхідність, то проводиться також ректоскопія.
Для діагностики хронічного ентероколіту необхідні дані анамнезу, фізичного обстеження, результати лабораторних досліджень та інструментальної діагностики. Найбільш інформативним методом є колоноскопія. Також здійснюється рентгенологічне обстеження та забір біоптатичної проби.

Лікування

При лікуванні гострого ентероколіту береться до уваги етіологія. Інфекційний лікують антибіотиками, сульфаніламідними та противірусними препаратами. Якщо причиною став токсичний вплив, то в першу чергу промивається шлунок, а потім призначаються ентеросорбенти та дезінтоксикаційна терапія. Крім того, пацієнт приймає спазмолітики, препарати для нормалізації моторики кишечника та ферментні препарати. 

При хронічному ентероколіті потрібно нормалізувати режим харчування та притримуватися дієти, та призначається етіотропне лікування (якщо причиною хвороби є інфекція).


ОГЛЯД
Попередній огляд лікарем, при потребі збирається команда, до якої може увійти лікар, який направив пацієнта
Записатись на прийом
ОБСТЕЖЕННЯ
Призначення тільки необхідних дообстежень, пройти які пацієнт може в т.ч. за місцем проживання
КОНСУЛЬТАЦІЯ
Встановлення діагнозу, призначення програми лікування. Особисто або віддалено (телемедично)
ЛІКУВАННЯ
Пройти лікування пацієнт може в будь-якій клініці на вибір, в т.ч. за місцем проживання

Ціни в Києві

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГИ
грн
ПРОГРАМА ЛОЯЛЬНОСТІ
грн
Консультації
Консультація гастроентеролога450300
для зареєстрованих
або
за направленням лікаря

Ціни, зазначені на сайті, носять ознайомчий характер і не є публічною офертою

Програма лояльності

Пацієнтам, які вже отримали в клініці будь-яку послугу (зареєстровані), по окремим позиціям пропонуються спеціальна вартість послуги.

Тобто, для нових пацієнтів, вартість другої і далі послуг будуть рахуватись як для зареєстрованих.

Програма лояльності

Під час консультації лікар може рекомендувати провести дообстеження. У разі, якщо пацієнт проходитиме їх в нашій клініці, вартість деяких послуг буде нижчою.

Програма лояльності

При направленні сімейного або профільного лікаря іншого медичного закладу. Пацієнту необхідно отримати направлення, історію хвороби та, бажано, контактні дані лікаря для можливості прямого зв'язку.
© Умови використання
Ліцензія на медичну практику МОЗ України №683 від 7.07.2016 р.
FacebookFacebook