ЛЮДЯМ ІЗ ПОРУШЕННЯМ ЗОРУ B/W mode
EuReCa
Записатись на прийом
особистий/дистанційний
Як нас знайти Київ, вул. Авіаконструктора Антонова, 5
Графік роботи:
8:00-20:00, НД: 8:00-16:00
МенюМеню
Вхід для лікарів
Вхід для лікарів

Програма лояльності «Слухай серце»

Програма лояльності «Слухай серце»

Аритмія часто має схильність до прогресування і з часом її прояви будуть ставати тільки виразнішими, а серце буде «слабкою ланкою», яка може дати збій при першій критичній для організму ситуації. Сучасна медицина навчилась не тільки медикаментозно зменшувати наслідки порушень ритму серця, але і за допомогою відносно нескладної операції лікувати деякі види аритмій. Сучасні прилади кардіостимуляції можна імплантувати прямо під шкіру, вони в прямому сенсі будуть рятувати життя своїх носіїв.

У більшості випадків аритмію не можна виявити під час звичайного ЕКГ-дослідження, оскільки порушення роботи серця можуть проявлятись в різних ситуаціях: під час навантаження, нервування або навіть сну. В той самий час, зафіксувати електрокардіограму під час погіршення самопочуття – перший безальтернативний крок до з’ясування причин і виду аритмії. Якщо пацієнт звертається до аритмолога, то може бути лише два варіанти: або холтерівське моніторування вже було проведене і лікар повинен «прочитати» його записи, або першим кроком буде призначення холтерівського моніторування.

Для довідки:
Холтерівське моніторування – простіше «Холтер», як і електрокардіограма також реєструє електричну активність роботи серцевого м’яза, але «Холтер» настільки маленький, що його можна носити з собою. До пацієнта прикріплюють під’єднані до приладу електроди і він продовжує вести звичайний спосіб життя. В більшості випадків, однієї доби моніторування достатньо для того, щоб зафіксувати порушення ритму серця.

Починаючи з 15.04.2017 в клініці EuReCa починає діяти програма лояльності «Слухай серце», суть її полягає в тому, що комплекс «консультація аритмолога та холтерівське моніторування» в сумі будуть коштувати на 25% дешевше.

Ціни в Києві

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГИ
грн
ПРОГРАМА ЛОЯЛЬНОСТІ
грн
Електрокардіографія (ЕКГ)
Холтерівський моніторинг ЕКГ 530
Консультації
Консультація аритмолога та холтерівський моніторинг ЕКГ1 130
Консультація аритмолога600

Ціни, зазначені на сайті, носять ознайомчий характер і не є публічною офертою

Програма лояльності

Пацієнтам, які вже отримали в клініці будь-яку послугу (зареєстровані), по окремим позиціям пропонуються спеціальна вартість послуги.

Тобто, для нових пацієнтів, вартість другої і далі послуг будуть рахуватись як для зареєстрованих.

Програма лояльності

Під час консультації лікар може рекомендувати провести дообстеження. У разі, якщо пацієнт проходитиме їх в нашій клініці, вартість деяких послуг буде нижчою.

Програма лояльності

При направленні сімейного або профільного лікаря іншого медичного закладу. Пацієнту необхідно отримати направлення, історію хвороби та, бажано, контактні дані лікаря для можливості прямого зв'язку.
© Умови використання
Ліцензія на медичну практику МОЗ України №683 від 7.07.2016 р.
FacebookFacebook