EuReCa
МУЛЬТИДИСЦИПЛІНАРНА КЛІНІКА
Записатись на прийом
особистий/дистанційний
ГРАФІК РОБОТИ: 8:00-20:00, НД: 8:00-16:00
Меню Меню
Програма лояльності «Слухай серце»

Програма лояльності «Слухай серце»

Аритмія часто має схильність до прогресування і з часом її прояви будуть ставати тільки виразнішими, а серце буде «слабкою ланкою», яка може дати збій при першій критичній для організму ситуації. Сучасна медицина навчилась не тільки медикаментозно зменшувати наслідки порушень ритму серця, але і за допомогою відносно нескладної операції лікувати деякі види аритмій. Сучасні прилади кардіостимуляції можна імплантувати прямо під шкіру, вони в прямому сенсі будуть рятувати життя своїх носіїв.

У більшості випадків аритмію не можна виявити під час звичайного ЕКГ-дослідження, оскільки порушення роботи серця можуть проявлятись в різних ситуаціях: під час навантаження, нервування або навіть сну. В той самий час, зафіксувати електрокардіограму під час погіршення самопочуття – перший безальтернативний крок до з’ясування причин і виду аритмії. Якщо пацієнт звертається до аритмолога, то може бути лише два варіанти: або холтерівське моніторування вже було проведене і лікар повинен «прочитати» його записи, або першим кроком буде призначення холтерівського моніторування.

Для довідки:
Холтерівське моніторування – простіше «Холтер», як і електрокардіограма також реєструє електричну активність роботи серцевого м’яза, але «Холтер» настільки маленький, що його можна носити з собою. До пацієнта прикріплюють під’єднані до приладу електроди і він продовжує вести звичайний спосіб життя. В більшості випадків, однієї доби моніторування достатньо для того, щоб зафіксувати порушення ритму серця.

Починаючи з 15.04.2017 в клініці EuReCa починає діяти програма лояльності «Слухай серце», суть її полягає в тому, що комплекс «консультація аритмолога та холтерівське моніторування» в сумі будуть коштувати на 25% дешевше.

Ціни в Києві

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГИ
грн
ПРОГРАМА ЛОЯЛЬНОСТІ
грн
Електрокардіографія (ЕКГ)
Холтерівський моніторинг ЕКГ 500
Консультації
Консультація аритмолога та холтерівський моніторинг ЕКГ1 000750
Консультація аритмолога500
Ціни, зазначені на сайті, носять ознайомчий характер і не є публічною офертою

Програма лояльності

Пацієнтам, які вже отримали в клініці будь-яку послугу (зареєстровані), по окремим позиціям пропонуються спеціальна вартість послуги.

Тобто, для нових пацієнтів, вартість другої і далі послуг будуть рахуватись як для зареєстрованих.
+38(044)33-999-03
Київ, вул. Хорива, 23В
Передзвонити
© Умови використання
Ліцензія на медичну практику МОЗ України №683 від 7.07.2016 р.
FacebookFacebook