ЛЮДЯМ ІЗ ПОРУШЕННЯМ ЗОРУ B/W mode
EuReCa
Записатись на прийом
особистий/дистанційний
Як нас знайти Київ, вул. Авіаконструктора Антонова, 5
Графік роботи:
8:00-20:00, НД: 8:00-16:00
МенюМеню
Вхід для лікарів
Вхід для лікарів

Аритмолог

Аритмолог – більш вузька спеціалізація лікаря-кардіолога. Якщо кардіологія займається хворобами серця загалом - аритмологія зосереджена на діагностиці та лікуванні порушень ритму серця (аритміях).

Складність діагностування аритмій полягає в тому, що ці хвороби часто мають не системний характер, іноді для фіксування прояву доводиться чекати дні, а то і довше. Якщо ЕКГ не показало явних відхилень в роботі серця, пацієнту пропонується провести холтерівський моніторинг ЕКГ.  Мініатюрний прилад дозволяє безперервно моніторувати роботу серця від однієї до семи діб. В звичному ритмі життя – робота, дозвілля, сон, тощо. В різних режимах фізичної та емоційної активності фіксуються будь які відхилення від норми в роботі серця. Головне на цьому етапі зафіксувати, можливо спровокувавши аритмію, щоб аритмолог на основі отриманої електрокардіограми зміг визначити її тип та причини. Це є запорукою вибору оптимальної та ефективної терапії.

Якщо холтерівський моніторинг зовнішнім пристроєм не дає результатів, лікар може рекомендувати імплантувати аналогічний по принципу пристрій під шкіру, який дозволяє моніторувати роботу серця протягом від одного до трьох років.

Варто відзначити, що більшості аритмій можна радикально позбутись відносно безболісним малоінвазивним втручанням – радіочастотною абляцією. Іноді, якщо провідна система серця дає життєвозагрозливі збої і частота серцевих скорочень критично низька, пацієнтам імплантують спеціальні пристрої – електрокардіостимулятори (штучні водії ритму серця). Це дозволяє відновити нормальну роботи серця та повернути людину до звичного ритму життя.

Аритмологи клініки EuReCa мають багаторічний досвід роботи в провідних медичних закладах України, регулярно проходять тренінги по підвищенню кваліфікації, в тому числі за кордоном.

Програма лояльності

Пацієнтам, які вже отримали в клініці будь-яку послугу (зареєстровані), по окремим позиціям пропонуються спеціальна вартість послуги.

Тобто, для нових пацієнтів, вартість другої і далі послуг будуть рахуватись як для зареєстрованих.

Програма лояльності

Під час консультації лікар може рекомендувати провести дообстеження. У разі, якщо пацієнт проходитиме їх в нашій клініці, вартість деяких послуг буде нижчою.

Програма лояльності

При направленні сімейного або профільного лікаря іншого медичного закладу. Пацієнту необхідно отримати направлення, історію хвороби та, бажано, контактні дані лікаря для можливості прямого зв'язку.


Парацій Олексій Зіновійович
Парацій Олексій ЗіновійовичЛікар-аритмолог, кандидат медичних наук. Співавтор 6 патентів та 28 публікацій. Член Асоціації кардіохірургів України та Асоціації аритмологів України. Куратор та співорганізатор щорічних курсів.
21 років досвіду
Парацій Оксана Михайлівна
Парацій Оксана МихайлівнаЛікар-аритмолог, лікар-кардіолог І категорії. Співавтор наукових робіт та клінічних протоколів. Член асоціації аритмологів України. Друга спеціальність – «Функціональна діагностика».
17 років досвіду© Умови використання
Ліцензія на медичну практику МОЗ України №683 від 7.07.2016 р.
FacebookFacebook