ЛЮДЯМ ІЗ ПОРУШЕННЯМ ЗОРУ B/W mode
EuReCa
Записатись на прийом
особистий/дистанційний
Як нас знайти Київ, вул. Авіаконструктора Антонова, 5
Графік роботи:
8:00-20:00, НД: 8:00-16:00
МенюМеню
Вхід для лікарів
Вхід для лікарів

Парацій Олексій Зіновійович
Парацій Олексій Зіновійович21 років досвіду
Лікар-аритмолог, кандидат медичних наук
Співавтор 6 патентів та 28 публікацій. Член Асоціації кардіохірургів України та Асоціації аритмологів України. Куратор та співорганізатор щорічних курсів.
Парацій Оксана Михайлівна
Парацій Оксана Михайлівна17 років досвіду
Лікар-аритмолог, лікар-кардіолог І категорії
Співавтор наукових робіт та клінічних протоколів. Член асоціації аритмологів України. Друга спеціальність – «Функціональна діагностика».

Холтерівський моніторинг ЕКГ

Під час проведення електрокардіографії (ЕКГ) реєструється електрична активність роботи серцевого м’яза. Ця процедура є одним з основних методів дослідження серця і діагностики захворювань серцево-судинної системи та є незамінною у діагностиці аритмій, провідності, гіпертрофії, ішемічної хвороби серця.

Часто, звичайне амбулаторне ЕКГ не може виявити симптоми порушень роботи серця. Причина зрозуміла – хвороба може бути «невидима» у звичайному стані, та проявлятись лише в певних ситуаціях, наприклад під час навантаження або сну. Тому призначення цілодобової реєстрації електрокардіограми під час звичної щоденної активності пацієнта є стандартном у діагностиці порушень ритму серця.

Холтерівський моніторинг ЕКГ

Названий на честь американського вченого – ЕКГ-холтер, позбавляє пацієнта необхідності знаходитись в клініці під час діагностики. Маленькі електроди прикріплюються до тіла і під’єднуються до невеликого приладу, який впродовж доби (іноді довше) буде фіксувати ЕКГ.

Все що потрібно від пацієнта під час проведення холтерівського моніторингу ЕКГ, продовжувати вести звичайний спосіб життя та фіксувати в щоденник часи фізичного навантаження, відпочинку, прийому ліків, дискомфорту тощо.

Холтерівський моніторинг ЕКГ забезпечує лікаря точними даними, які з високою вірогідністю дозволять виявити джерело проблеми. Однак, допускається, що протягом доби не буде зафіксовано відхилень у роботі серця, в такому випадку лікар може призначити повторне обстеження (або інший діагностичний тест) та рекомендувати вжити додаткових дій для стимулювання прояву хвороби. 

У випадках, коли симптоми виникають рідше ніж один раз на місяць лікар може рекомендувати провести імплантацію кардіомонітору - пристрою, що взмозі безперервно відслідковувати роботу серця на протязі 3 років і довше.

Ціни в Києві

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГИ
грн
ПРОГРАМА ЛОЯЛЬНОСТІ
грн
Електрокардіографія (ЕКГ)
Холтерівський моніторинг ЕКГ 530
Холтерівський моніторинг ЕКГ з консультацією аритмолога1 130
Консультації
Консультація аритмолога600
Консультація кардіолога600450
для зареєстрованих
або
за направленням лікаря

Ціни, зазначені на сайті, носять ознайомчий характер і не є публічною офертою

Програма лояльності

Пацієнтам, які вже отримали в клініці будь-яку послугу (зареєстровані), по окремим позиціям пропонуються спеціальна вартість послуги.

Тобто, для нових пацієнтів, вартість другої і далі послуг будуть рахуватись як для зареєстрованих.

Програма лояльності

Під час консультації лікар може рекомендувати провести дообстеження. У разі, якщо пацієнт проходитиме їх в нашій клініці, вартість деяких послуг буде нижчою.

Програма лояльності

При направленні сімейного або профільного лікаря іншого медичного закладу. Пацієнту необхідно отримати направлення, історію хвороби та, бажано, контактні дані лікаря для можливості прямого зв'язку.
© Умови використання
Ліцензія на медичну практику МОЗ України №683 від 7.07.2016 р.
FacebookFacebook