EuReCa
МУЛЬТИДИСЦИПЛІНАРНА КЛІНІКА
Телефон +38(044)33-999-03
Передзвонити
Меню Меню

Холтерівський моніторинг ЕКГ

Під час проведення електрокардіографії (ЕКГ) реєструється електрична активність роботи серцевого м’яза. Ця процедура є одним з основних методів дослідження серця і діагностики захворювань серцево-судинної системи та є незамінною у діагностиці аритмій, провідності, гіпертрофії, ішемічної хвороби серця.

Часто, звичайне амбулаторне ЕКГ не може виявити симптоми порушень роботи серця. Причина зрозуміла – хвороба може бути «невидима» у звичайному стані, та проявлятись лише в певних ситуаціях, наприклад під час навантаження або сну. Тому призначення цілодобової реєстрації електрокардіограми під час звичної щоденної активності пацієнта є стандартном у діагностиці порушень ритму серця.

Названий на честь американського вченого – ЕКГ-холтер, позбавляє пацієнта необхідності знаходитись в клініці під час діагностики. Маленькі електроди прикріплюються до тіла і під’єднуються до невеликого приладу, який впродовж доби (іноді довше) буде фіксувати ЕКГ.

Все що потрібно від пацієнта під час проведення холтерівського моніторингу ЕКГ, продовжувати вести звичайний спосіб життя та фіксувати в щоденник часи фізичного навантаження, відпочинку, прийому ліків, дискомфорту тощо.

Холтерівський моніторинг ЕКГ забезпечує лікаря точними даними, які з високою вірогідністю дозволять виявити джерело проблеми. Однак, допускається, що протягом доби не буде зафіксовано відхилень у роботі серця, в такому випадку лікар може призначити повторне обстеження (або інший діагностичний тест) та рекомендувати вжити додаткових дій для стимулювання прояву хвороби. 

У випадках, коли симптоми виникають рідше ніж один раз на місяць лікар може рекомендувати провести імплантацію кардіомонітору - пристрою, що взмозі безперервно відслідковувати роботу серця на протязі 3 років і довше.

Ціни в Києві

Холтерівський моніторинг ЕКГ 500 грн
Холтерівський моніторинг ЕКГ з консультацією аритмолога1000 грн 750 грн
Спеціальна пропозиція
Консультація аритмолога500 грн
Консультація кардіолога первинна450 грн
Консультація кардіолога пацієнтів, які лікувались або консультувались у клініці300 грн+38(044)33-999-03
Київ, вул. Хорива, 23В
Передзвонити
© Умови використання
Ліцензія на медичну практику МОЗ України №683 від 7.07.2016 р.
FacebookFacebook