EuReCa
МУЛЬТИДИСЦИПЛІНАРНА КЛІНІКА
Записатись на прийом
особистий/дистанційний
ГРАФІК РОБОТИ: 8:00-20:00, НД: 8:00-16:00
Меню Меню

Холтерівський моніторинг ЕКГ

Парацій Олексій Зіновійович
Парацій Олексій Зіновійович17 років досвіду
Лікар-аритмолог, кандидат медичних наук
Співавтор 6 патентів та 28 публікацій. Член Асоціації кардіохірургів України та Асоціації аритмологів України. Куратор та співорганізатор щорічних курсів.
Парацій Оксана Михайлівна
Парацій Оксана Михайлівна13 років досвіду
Лікар-аритмолог, лікар-кардіолог І категорії
Співавтор наукових робіт та клінічних протоколів. Член асоціації аритмологів України. Друга спеціальність – «Функціональна діагностика».

Під час проведення електрокардіографії (ЕКГ) реєструється електрична активність роботи серцевого м’яза. Ця процедура є одним з основних методів дослідження серця і діагностики захворювань серцево-судинної системи та є незамінною у діагностиці аритмій, провідності, гіпертрофії, ішемічної хвороби серця.

Часто, звичайне амбулаторне ЕКГ не може виявити симптоми порушень роботи серця. Причина зрозуміла – хвороба може бути «невидима» у звичайному стані, та проявлятись лише в певних ситуаціях, наприклад під час навантаження або сну. Тому призначення цілодобової реєстрації електрокардіограми під час звичної щоденної активності пацієнта є стандартном у діагностиці порушень ритму серця.

Холтерівський моніторинг ЕКГ

Названий на честь американського вченого – ЕКГ-холтер, позбавляє пацієнта необхідності знаходитись в клініці під час діагностики. Маленькі електроди прикріплюються до тіла і під’єднуються до невеликого приладу, який впродовж доби (іноді довше) буде фіксувати ЕКГ.

Все що потрібно від пацієнта під час проведення холтерівського моніторингу ЕКГ, продовжувати вести звичайний спосіб життя та фіксувати в щоденник часи фізичного навантаження, відпочинку, прийому ліків, дискомфорту тощо.

Холтерівський моніторинг ЕКГ забезпечує лікаря точними даними, які з високою вірогідністю дозволять виявити джерело проблеми. Однак, допускається, що протягом доби не буде зафіксовано відхилень у роботі серця, в такому випадку лікар може призначити повторне обстеження (або інший діагностичний тест) та рекомендувати вжити додаткових дій для стимулювання прояву хвороби. 

У випадках, коли симптоми виникають рідше ніж один раз на місяць лікар може рекомендувати провести імплантацію кардіомонітору - пристрою, що взмозі безперервно відслідковувати роботу серця на протязі 3 років і довше.

Ціни в Києві

Холтерівський моніторинг ЕКГ 500 грн
Холтерівський моніторинг ЕКГ з консультацією аритмолога1000 грн
750 грн · спеціальна пропозиція
Консультація аритмолога500 грн
Ціни, зазначені на сайті, носять ознайомчий характер і не є публічною офертою

Програма лояльності

Пацієнтам, які вже отримали в клініці будь-яку послугу (зареєстровані), по окремим прозиціям пропонуються спеціальні ціни на послуги.
+38(044)33-999-03
Київ, вул. Хорива, 23В
Передзвонити
© Умови використання
Ліцензія на медичну практику МОЗ України №683 від 7.07.2016 р.
FacebookFacebook