ЛЮДЯМ ІЗ ПОРУШЕННЯМ ЗОРУ B/W mode
EuReCa
Записатись на прийом
особистий/дистанційний
МенюМеню
Кушнарьова Наталія Миколаївна
Кушнарьова Наталія Миколаївна21 років досвіду
Лікар-ендокринолог вищої категорії, кандидат медичних наук
Є автором та співавтором більш ніж 40 наукових робіт. Взяла участь у більше ніж 50-ти міжнародних досліджень. Член Асоціації ендокринологів.
Сластін Владислав Володимирович
Сластін Владислав Володимирович21 років досвіду
Лікар-дієтолог, нутриціолог
Експерт системи Аналізу ризиків і критичних точок контролю харчовий безпеки (ХАССП). Лікар - експерт вищої категорії в галузі харчової безпеки та нутриціології.
Чому EuReCa
Використовується весь арсенал сучасних методів лікування ожиріння
Акцент на немедикаментозному і неінвазивному лікуванні (дієта та фізичне навантаження)
У важких випадках проводиться фармакологічна терапія та підготовка до баріатричної хірургії
Висока ефективність — швидка втрата ваги за рахунок жиру, а не м’язів (93% пацієнт досягають цілі протягом 3 місяців)
Тривалий ефект (понад 80% пацієнтів утримають вагу більше 1 року)
Використання безпечних добре перевірених дієт та засобів

Програма «Лікування ожиріння»

При лікуванні ожиріння важливо не тільки позбавитись надлишкової ваги, але і утримати результат. Наш досвід показав, що індивідуальні програми втрати ваги, розроблені вузькопрофільними фахівцями є більш успішними ніж програми втрати ваги, які базуються лише на рекомендаціях сімейного лікаря або самостійних зусиллях пацієнта.

Ми радимо використовувати тримісячну програму корекції ваги, оскільки саме цього терміну зазвичай достатньо не тільки для отримання видимого результату, а й для формування нових звичок харчування.

Фармакологічна терапія та баріатрична хірургія рекомендується лише у важких випадках і тільки в комплексі з харчовою терапією.

І фаза - консультація та скринінг

На цьому етапі дієтолог вивчає пацієнта, проводить та оцінює результати клінічних аналізів та обстежень (за необхідності залучає інших фахівців) і обов’язково визначається вміст жирової тканини в організмі методом біоімпедансометрії.

Розробляється індивідуальна програма, яка включає постановку мети та шляхи її досягнення: дієта, що найбільше підходить пацієнту та враховує його харчові звички, рекомендації з фізичної активності. На цьому етапі пацієнту надається повна інформації про можливості і зміст програми лікування, можливі альтернативні підходи (включаючи медикаментозну терапії та хірургічне лікування), можливі побічні ефекти та ризики. 

ІІ фаза — втрата ваги

Під час стадії активної втрати ваги відбувається втрата близько 80% запланованої втрати ваги за рахунок жиру (із збереженням м’язової маси). У цей період - звичайно триває 2-3 місяці — відчуття голоду минає (за 2-3 дні), покращується самопочуття, стан шкіри, зростає енергійність, а лікар слідкує за станом пацієнта та прогресом у зниженні ваги для запобігання розвитку ускладнень.

Під час стадії стабілізації та модифікації харчових звичок за призначенням лікаря відбувається поступове введення до раціону різних груп продуктів, що забезпечує стабілізацію маси тіла (у випадку кетогенної дієти — вихід із стану кетозу), відновлення балансу поживних речовин та запобігає «рикошету» - повторного набору ваги. Також на цьому етапі дієтолог проводить харчове «перевиховання» пацієнта.

Важливо розуміти, що під час дієти організм перебудовується, що може викликати небажані ефекти, наприклад слабкість чи сонливість. Зазвичай за повного здоров’я або при використанні повільно-коригуючих дієт це спостерігається вкрай рідко, але частішою є ситуація, коли дієта провокує появу симптомів раніше недіагностованої хвороби. Чим ефективніша дієта, тим суворіші вимоги до меню і тим більша частота небажаних ефектів.  Супровід дієтолога допомагає пройти процес лікування максимально ефективно, комфортно та уникнувши ризиків.

ІІІ фаза — підтримки

Починається після досягнення цільової ваги визначеної програмою «Лікування ожиріння». На цій стадії, яка триває не менше 1 року, з метою запобігання повернення надлишкової ваги (під впливом «вагової пам’яті») пацієнт пунктуально вживає страви з продуктів, які характерні виключно для цього етапу. Третя фаза є безпечнішою, але дуже відповідальною.

Досвід говорить, що лише незначна частка пацієнтів може самостійно завершити цю фазу без збільшення маси тіла.
Підтримка дієтолога та його поради дозволяють не тільки оперативно реагувати на виклики, коригувати меню, а й поступово навчає пацієнтів правильному харчуванню.

Чоловік, 37 років
Фаза 0: вага - 95 кг.
Призначено кето дієту.
5 тиждень: вага - 80 кг.
8 тиждень: вага - 76 кг.

Консультації дієтолога

  • Лікар визначає мету майбутньої дієти
  • Збирає медичний анамнез – перелік захворювань, які треба враховувати при складанні дієти
  • Вивчає характер харчування, харчові звички пацієнта, рывень фізичних навантажень
  • Визначає індекс маси тіла, індекс Здоров’я по класифікації ACSM (Американський коледж спортивної медицини) та АСД, фінтес-індекс
  • За допомогою Fitmate виконує визначення основного обміну (RMR)
  • Проводить біоімпедансометрію (аналіз складу тіла)
  • Визначає оптимальний тип дієти
  • Надає стандартизовану дієту (добове меню, рекомендації у вигляді наглядних матеріалів та схем) або, за бажанням пацієнта, розробляє індивідуальну дієту 
Часті питання - Основні помилки при схудненні
- Чим небезпечна відмова від поживних речовин
- Небезпека критичного зниження калорійності
- Як правильно сісти на дієту

Ціни в Києві

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГИ
грн
ПРОГРАМА ЛОЯЛЬНОСТІ
грн
Збалансоване харчування
Програма «Лікування ожиріння» (включає стандартну консультацію та супровід дієтолога протягом трьох місяців)2 972
Консультації
Консультація дієтолога (очно або телемедично, включає складання стандартного рекомендованого меню)770
Супровід дієтолога (включає необмежену кількість консультацій протягом одного місяця)734
Консультація ендокринолога600400
для зареєстрованих
або
за направленням лікаря

Ціни, зазначені на сайті, носять ознайомчий характер і не є публічною офертою


Додаткова інформація

Ожиріння

Програма лояльності

Пацієнтам, які вже отримали в клініці будь-яку послугу (зареєстровані), по окремим позиціям пропонуються спеціальна вартість послуги.

Тобто, для нових пацієнтів, вартість другої і далі послуг будуть рахуватись як для зареєстрованих.

Програма лояльності

Під час консультації лікар може рекомендувати провести дообстеження. У разі, якщо пацієнт проходитиме їх в нашій клініці, вартість деяких послуг буде нижчою.

Програма лояльності

При направленні сімейного або профільного лікаря іншого медичного закладу. Пацієнту необхідно отримати направлення, історію хвороби та, бажано, контактні дані лікаря для можливості прямого зв'язку.
© Умови використання
Ліцензія на медичну практику МОЗ України №683 від 7.07.2016 р.
FacebookFacebook