ЛЮДЯМ ІЗ ПОРУШЕННЯМ ЗОРУ B/W mode
EuReCa
Записатись на прийом
особистий/дистанційний
Як нас знайти Київ, вул. Авіаконструктора Антонова, 5
Графік роботи:
8:00-20:00, НД: 8:00-16:00
МенюМеню
Вхід для лікарів
Вхід для лікарів

Дієтолог

Роботу дієтологів часто асоціюють з корекцією ваги, що не дивно, хоча і не зовсім вірно. Важливо розуміти, що дієтолог - в першу чергу лікар експерт в області харчування і звичайно, здорове збалансоване меню - основа всієї дієтології, але сфера діяльності дієтолога набагато ширше, ніж рішення «класичних» завдань з вагою.

Зараз у вільному доступі є безліч рекомендацій, але потрібно пам'ятати, що неправильно складена дієта може виявитися шкідливою для здоров'я, особливо це стосується лікувального харчування. Є випадки, коли кваліфікована допомога не тільки рекомендується: екстремальні фізичні навантаження, вагітність, проблеми зі сном тощо; але і просто необхідна: лікування діабету, ендокринної патології, захворювань шлунково-кишкового тракту, нирок і при інших захворюваннях.

Ми - те що ми їмо. Мало хто знає, що дієту застосовують не тільки для корекції ваги або лікування внутрішніх хвороб. Збалансоване харчування може побороти апатію, депресію, дратівливість і навіть безсоння. Пам'ятайте, є багато випадків, коли навіть ліки можна замінити правильним харчуванням, але не радимо робити це самостійно, краще звернутись по кваліфіковану допомогу дієтолога.

Дієта не повинна бути виснажливою ​​або викликати стрес, саме тому так важливо довіритися професіоналу, який проведе необхідну діагностику, з'ясує індивідуальні особливості як по здоров'ю (захворювання, алергічні реакції), так і по прихильностям/можливостям пацієнта, проведе біоімпедансометрію (процентне співвідношення жирових відкладень в організмі) і на основі отриманих результатів визначить тип, інтенсивність дієти та сформує рекомендоване меню.

Програма лояльності

Пацієнтам, які вже отримали в клініці будь-яку послугу (зареєстровані), по окремим позиціям пропонуються спеціальна вартість послуги.

Тобто, для нових пацієнтів, вартість другої і далі послуг будуть рахуватись як для зареєстрованих.

Програма лояльності

Під час консультації лікар може рекомендувати провести дообстеження. У разі, якщо пацієнт проходитиме їх в нашій клініці, вартість деяких послуг буде нижчою.

Програма лояльності

При направленні сімейного або профільного лікаря іншого медичного закладу. Пацієнту необхідно отримати направлення, історію хвороби та, бажано, контактні дані лікаря для можливості прямого зв'язку.


Сластін Владислав Володимирович
Сластін Владислав ВолодимировичЛікар-дієтолог, нутриціолог. Експерт системи Аналізу ризиків і критичних точок контролю харчовий безпеки (ХАССП). Лікар - експерт вищої категорії в галузі харчової безпеки та нутриціології.
22 років досвіду© Умови використання
Ліцензія на медичну практику МОЗ України №683 від 7.07.2016 р.
FacebookFacebook