ЛЮДЯМ ІЗ ПОРУШЕННЯМ ЗОРУ B/W mode
EuReCa
Записатись на прийом
особистий/дистанційний
МенюМеню
Вхід для лікарів
Вхід для лікарів

Дударенко Валерій Борисович

Дударенко Валерій Борисович

Лікар-нефролог вищої категорії

У 2003 році закінчив Національний медичний університет ім. Богомольця, м Київ, в 2004 - інтернатуру за фахом терапія в Київській медичній академія післядипломної освіти ім. П. Л.Шупіка.

2005 р. - спеціалізація по нефрології в КМАПО ім. П.Л. Шупика, у 2014 р. присвоєна І кваліфікаційна категорія з нефрології

У 2004 -2006 рр. працював у відділенні гемодіалізу Центральної міської лікарні м Київ. З 2006 року лікар відділення нефрології та діалізу, лікар Центру інтенсивної терапії критично хворих НАМН України, старший науковий співробітник відділу інтенсивної нефрології Інституту нефрології НАМН України.

В 2019 році присвоєна  вища кваліфікаційна категорія по нефрології.

Автор і співавтор понад 10 наукових робіт.


Телемедицина

Дистанційні консультації відповідно до норм МОЗ України лікарів, установ та фізичних осіб. Офіційно завірені результати.

Програма лояльності

Пацієнтам, які вже отримали в клініці будь-яку послугу (зареєстровані), по окремим позиціям пропонуються спеціальна вартість послуги.

Тобто, для нових пацієнтів, вартість другої і далі послуг будуть рахуватись як для зареєстрованих.

Програма лояльності

Під час консультації лікар може рекомендувати провести дообстеження. У разі, якщо пацієнт проходитиме їх в нашій клініці, вартість деяких послуг буде нижчою.

Програма лояльності

При направленні сімейного або профільного лікаря іншого медичного закладу. Пацієнту необхідно отримати направлення, історію хвороби та, бажано, контактні дані лікаря для можливості прямого зв'язку.
© Умови використання
Ліцензія на медичну практику МОЗ України №683 від 7.07.2016 р.
FacebookFacebook