ЛЮДЯМ ІЗ ПОРУШЕННЯМ ЗОРУ B/W mode
EuReCa
Записатись на прийом
особистий/дистанційний
Як нас знайти Київ, вул. Авіаконструктора Антонова, 5
Графік роботи:
8:00-20:00, НД: 8:00-16:00
МенюМеню
Законь Костянтин Миколайович

Законь Костянтин Миколайович

Головний лікар, лікар-нефролог вищої категорії, кандидат медичних наук

Автор та співавтор більш ніж 30 наукових робіт, посібників, медичних стандартів та протоколів лікування нефрологічних пацієнтів МОЗ України.

Постійно бере участь у національних та міжнародних медичних конгресах та конференціях не тільки як слухач, але й в якості доповідача.

У 2000 р. закінчив Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця за спеціальністю «Лікувальна справа», а у 2002 р там же інтернатуру за спеціальністю «Терапія». 2003 р. – стажування з перитонеального діалізу (лікарня ім. С.П. Боткіна (Москва), Міський нефрологічний центр м. Москва). 2007 р. – спеціалізація з нефрології (НМАПО ім. П.Л. Щупика). 2008 р. – курси «Экстракорпоральные методы очищения крови в интенсивной терапии» (Науковий центр серцево-судинної хірургії РАМН ім. О.М. Бакулєва, Москва). 2010 р. – курси “19TH International Vicenza Course on Critical Care Nephrology” (відділення нефрології, діалізу і трансплантації госпіталю Сан Бортоло, Віченца, Італія). 2013 р. — підвищення кваліфікації зі спеціальності нефрологія. Вища кваліфікаційна категорія (НМАПО ім. П.Л. Щупика). 2014 р. — тренінг з використання систем для гемодіалізу Artis Physio (Gambro) і системи для гострої терапії Prismaflex (Gambro) (Братислава, Словаччина). 2015 р. — спеціалізація з організації і управління охороною здоров’я. У 2018 р. підтвтерджено вищу кваліфікаційну категорію з нефрології.

У 2000 – 2006 рр. працював лікарем відділенням хронічного гемодіалізу Центральної міської клінічної лікарні м. Києва та лікарем відділення трансплантації нирки і гемодіалізу Інститут хірургії і трансплантології ім. О.О. Шалімова НАМН України. У цей період брав участь у впровадженні у практику охорони здоров’я нових методів лікування, нічний гемодіаліз (2002), перитонеальний діаліз (2003).

З 2006 р. завідувач відділенням нефрології та діалізу, а з 2007 р. - завідувач відділенням інтенсивної нефрології Інституту нефрології Національної академії медичних наук України. У цей час у практику охорони здоров’я були впровадженні таки методи діагностики та лікування як черезшкірна біопсія нирки під контролем УЗД (2006), перитонеальний діаліз (2006), автоматичний перитонеальний діаліз (2007), тривалі та гібридні методи діалізної ниркової замісної терапії для лікування гострого пошкодження нирок (2007), екстракорпоральна мембранна оксигенація (2010), внутрішньоаортальна балонна контрапульсація та ексракорпоральна підтримка життя (2013) в лікування, нічний гемодіаліз (2002), перитонеальний діаліз (2003).

У 2014 р. захистив дисертацію та отримав ступінь кандидата медичних наук «Диференційоване застосування гемодіалізу або гемофільтрації в комплексному лікуванні кардіохірургічних пацієнтів з гострим пошкодженням нирок», яка зокрема присвячена лікуванню пацієнтів з поєднаним ураженням серця, легень та нирок.

У  2020 р. присвоєна друга кваліфікаційна категорія зі спеціальності «Організція і управління охороною здоровʼя».

Коло науково-практичних інтересів К.М. Законя включає діагностика та лікування пацієнтів з поєднаною патологією різних органів і систем (кардіо-ренальний, пульмо-ренальний та гепато-ренальний синдроми, онконефрологія тощо), у тому числі з поліорганною недостатністю та сепсисом, застосування гемодіалізу та перитонеального діалізу у пацієнтів з гострим пошкодженням нирок та хронічною хворобою нирок.

Участь в асоціаціях

  • Європейська асоціації нефрологів (ERA-EDTA)
  • Міжнародна асоціація нефрологів (ISN)
  • Асоціація нефрологів України
  • Національний нирковий Фонд (Україна)

 


Телемедицина

Дистанційні консультації відповідно до норм МОЗ України лікарів, установ та фізичних осіб. Офіційно завірені результати.

НефрологКлініка EuReCa

Програма лояльності

Пацієнтам, які вже отримали в клініці будь-яку послугу (зареєстровані), по окремим позиціям пропонуються спеціальна вартість послуги.

Тобто, для нових пацієнтів, вартість другої і далі послуг будуть рахуватись як для зареєстрованих.

Програма лояльності

Під час консультації лікар може рекомендувати провести дообстеження. У разі, якщо пацієнт проходитиме їх в нашій клініці, вартість деяких послуг буде нижчою.

Програма лояльності

При направленні сімейного або профільного лікаря іншого медичного закладу. Пацієнту необхідно отримати направлення, історію хвороби та, бажано, контактні дані лікаря для можливості прямого зв'язку.
© Умови використання
Ліцензія на медичну практику МОЗ України №683 від 7.07.2016 р.
FacebookFacebook