ЛЮДЯМ ІЗ ПОРУШЕННЯМ ЗОРУ B/W mode
EuReCa
Записатись на прийом
особистий/дистанційний
Як нас знайти Київ, вул. Авіаконструктора Антонова, 5
Графік роботи:
8:00-20:00, НД: 8:00-16:00
МенюМеню
Вхід для лікарів
Вхід для лікарів

Савчук Валентина Миколаївна

Савчук Валентина Миколаївна

Лікар-нефролог, лікар-ендокринолог, кандидат медичних наук

У 2000 році закінчила Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця (Київ). У 2000-2001 - навчалась в інтернатурі за спеціальністю «Терапія» у Київській медичній академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупіка.  У 2001 - спеціалізація з ендокринології, а  у 2005 р. - з нефрології у Київській медичній академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупіка. У 2017 р. підвищення кваліфікації з ендокринології (присвоєно І категорію). 2018 р. підвищення кваліфікації з нефрології  (присвоєно І категорію). У 2005 р. захистила дисертацію «Анемія та хронічне запалення при хронічній хворобі нирок 5 стадії» та отримала ступінь кандидата медичних наук,

Працювала у Центральній районній поліклініці Дніпровського району, Київському міському науково-практичному центрі нефрології та діалізу. З 2006 року  старший науковий співробітник ДУ «Інститут нефрології НАМН України». Регулярно, як доповідач і слухач, бере участь в конграсах нефрологів та ендокринологів. Є автором понад 20 наукових статей.

 

Науково-практичні інтереси

  • підбір цукорзнижувальної терапії та інсулінотерапії хворим на цукровий діабет
  • лікування патології щитоподібної та паращитоподібних залоз
  • лікування хронічної хвороби нирок у тому числі замісною нирковою терапією
  • лікування анемії, артеріальної гіпертензії

Телемедицина

Дистанційні консультації відповідно до норм МОЗ України лікарів, установ та фізичних осіб. Офіційно завірені результати.

Програма лояльності

Пацієнтам, які вже отримали в клініці будь-яку послугу (зареєстровані), по окремим позиціям пропонуються спеціальна вартість послуги.

Тобто, для нових пацієнтів, вартість другої і далі послуг будуть рахуватись як для зареєстрованих.

Програма лояльності

Під час консультації лікар може рекомендувати провести дообстеження. У разі, якщо пацієнт проходитиме їх в нашій клініці, вартість деяких послуг буде нижчою.

Програма лояльності

При направленні сімейного або профільного лікаря іншого медичного закладу. Пацієнту необхідно отримати направлення, історію хвороби та, бажано, контактні дані лікаря для можливості прямого зв'язку.
© Умови використання
Ліцензія на медичну практику МОЗ України №683 від 7.07.2016 р.
FacebookFacebook