EuReCa
МУЛЬТИДИСЦИПЛІНАРНА КЛІНІКА
Записатись на прийом
особистий/дистанційний
ЗАРАЗ ПРАЦЮЄМО
Меню Меню

Нефролог

Термін нефрологія походить від давньогрецької нефрос – «нирка», і логія – «вчення», відповідно нефролог – лікар, який спеціалізується на хворобах нирок.

Нирки – життєвоважливий орган. Їх основною функцією є видалення з організму кінцевих продуктів обміну речовин, а порушення їх функціонування часто впливає на роботу інших органів. З іншого боку,  захворювання нирок часто є наслідком хвороб інших органів. Тому знання та досвід нефролога не можуть обмежуватись лише областю патології нирок, ключовим фактором у вирышенні проблеми може бути виявилення захворюваннь інших органів, які проявлються змінами у роботі нирок.

Завданням нефролога є не тільки з’ясування причини захворювання для подальшого його лікування та профілактика розвитку ускладнень, але й забезпечення нормальної роботи всіх органів і систем організму для збільшення тривалості та покращення якості життя.

Фахівці клініки з одного боку, мають великий досвід інтенсивної терапії, коли життя пацієнта залежить від швидкості прийняття рішень та врахування всіх дрібниць, а з іншого -  розуміють переваги комплексного і командного підходу до нестандартних ситуацій, що дозволяє ефективно проводити лікування випадків будь-якої складності.

Чому EuReCa

  • В клініці Еврика доступний будь-який метод лікування з арсеналу сучасної нефрології
  • Кожен випадок розглядається консиліумом за участю головного лікаря
  • В практиці клініки застосовуються не тільки національні, але й міжнародні протоколи лікування
  • Можливість залучення закордонних фахівців
  • Пацієнт отримує не тільки діагноз, а і програму лікування. При цьому, пацієнт не обмежений у виборі місця подальшого лікування.
  • Еврика – відносно молода клініка, тому не накручує цінники
  • В клініці можна отримати телемедичну (віддалену) відповідно до вимог МОЗ консультацію

Програма лояльності

Пацієнтам, які вже отримали в клініці будь-яку послугу (зареєстровані), по окремим позиціям пропонуються спеціальна вартість послуги.

Тобто, для нових пацієнтів, вартість другої і далі послуг будуть рахуватись як для зареєстрованих.


Законь Костянтин Миколайович
Законь Костянтин МиколайовичЛікар-нефролог вищої категорії, кандидат медичних наук. Головний лікар «Eureca». Автор та співавтор більш ніж 30 наукових робіт. Член Міжнародної асоціації нефрологів.
19 років досвіду
Дударенко Валерій Борисович
Дударенко Валерій БорисовичЛікар-нефролог І категорії. Старший науковий співробітник відділу інтенсивної нефрології Інституту нефрології НАМН України. Автор і співавтор понад 10 наукових робіт.
16 років досвіду+38(044)33-999-03
Київ, вул. Хорива, 23В
Передзвонити
© Умови використання
Ліцензія на медичну практику МОЗ України №683 від 7.07.2016 р.
FacebookFacebook