ЛЮДЯМ ІЗ ПОРУШЕННЯМ ЗОРУ B/W mode
EuReCa
Записатись на прийом
особистий/дистанційний
Як нас знайти Київ, вул. Авіаконструктора Антонова, 5
Графік роботи:
8:00-20:00, НД: 8:00-16:00
МенюМеню
Вхід для лікарів
Вхід для лікарів

Парацій Оксана Михайлівна
Парацій Оксана Михайлівна17 років досвіду
Лікар-аритмолог, лікар-кардіолог І категорії
Співавтор наукових робіт та клінічних протоколів. Член асоціації аритмологів України. Друга спеціальність – «Функціональна діагностика».
Крушинська Ніна Анатоліївна
Крушинська Ніна Анатоліївна17 років досвіду
Лікар-кардіолог, кандидат медичних наук
Автор 15 друкованих наукових праць. Захистила кандидатську дисертацію на тему: «Оцінка порушень пружно-еластичних властивостей артерій у хворих з артеріальною гіпертензією та синдромом обструктивного апное сну, можливості корекції»

Онкокардіологія

Досягнення у лікуванні раку призвели до значного покращення виживання пацієнтів з онкологічними захворюваннями, але разом з цим зросла кількість пацієнтів з важкими супутніми захворюваннями та підвищилась смертність від небажаних (побічних) ефектів лікування.

Розвиток або декомпенсація (загострення) серцево-судинних захворювань у хворих, які отримують протипухлинну терапію - один з найчастіших із таких небажаних ефектів. Природно, що це викликало занепокоєння медиків та призвело до активного вивчення цієї проблеми, оскільки наслідком цього є збільшення захворюваності та смертності пацієнтів, які вилікувались від раку.

Серцево-судинні захворювання у хворих на рак можуть розвиватись як прояв прямої кардіотоксичності протипухлинного лікування (хіміотерапії або променевої терапії) так і внаслідок пришвидшення розвитку серцево-судинних захворювань у пацієнтів, які мають “традиційні” фактори ризику їх розвитку.

Все це призвело до появи нового напрямку медицини – онкокардіології, який покликаний попереджати та лікувати серцево-судинні захворювання, що індуковані впливом протипухлинної терапії (променевої терапії, хіміотерапії, біологічної тарґетованої терапії).

Прикладом практичного застосування досягнень онкокардіології є можливість провести повний курс протипухлинної терапії, а не переривати його через розвиток кардіотоксичності, і, таким чином, врятувати життя хворого.

Найбільш часто прояви кардіотоксичності спостерігаються у літніх пацієнтів унаслідок великої кількості факторів ризику серцево-судинних захворювань у них та наявності супутніх захворювань.

Онкокардіологія, як новий напрямок, є прикладом мультидисциплінарного підходу в медицині, який сповідується фахівцями клініки EuReCa (Еврика).

Кардіотоксичність протипухлинної терапії

У клініці EuReCa створені програми лояльності для пацієнтів з онкологічними захворюваннями, які направлені на діагностику та лікування всього спектру можливих кардіотоксичних ефектів протипухлинної терапії. Своєчасна діагностика є вкрай важливою для своєчасного початку активного лікування кардіотоксичності, яке полягає в призначенні кардіопротекції (лікарських засобів, які попереджують подальше ушкодження структур серця), проведення лікування специфічних проявів кардіотоксичності та оптимізації протипухлинного лікування (підбір хіміотерапевтичних препаратів та їх корекція їх доз). Проведені дослідження свідчать, що кардиопротективна терапія позитивно впливає на результати протипухлинної терапії, тому, на сьогодні, не рекомендоване її раннє припинення.


ОГЛЯД
Попередній огляд лікарем, при потребі збирається команда, до якої може увійти лікар, який направив пацієнта
Записатись на прийом
ОБСТЕЖЕННЯ
Призначення тільки необхідних дообстежень, пройти які пацієнт може в т.ч. за місцем проживання
КОНСУЛЬТАЦІЯ
Встановлення діагнозу, призначення програми лікування. Особисто або віддалено (телемедично)
ЛІКУВАННЯ
Пройти лікування пацієнт може в будь-якій клініці на вибір, в т.ч. за місцем проживання

Програма лояльності

Пацієнтам, які вже отримали в клініці будь-яку послугу (зареєстровані), по окремим позиціям пропонуються спеціальна вартість послуги.

Тобто, для нових пацієнтів, вартість другої і далі послуг будуть рахуватись як для зареєстрованих.

Програма лояльності

Під час консультації лікар може рекомендувати провести дообстеження. У разі, якщо пацієнт проходитиме їх в нашій клініці, вартість деяких послуг буде нижчою.

Програма лояльності

При направленні сімейного або профільного лікаря іншого медичного закладу. Пацієнту необхідно отримати направлення, історію хвороби та, бажано, контактні дані лікаря для можливості прямого зв'язку.
© Умови використання
Ліцензія на медичну практику МОЗ України №683 від 7.07.2016 р.
FacebookFacebook