ЛЮДЯМ ІЗ ПОРУШЕННЯМ ЗОРУ B/W mode
EuReCa
Записатись на прийом
особистий/дистанційний
Як нас знайти Київ, вул. Авіаконструктора Антонова, 5
Графік роботи:
8:00-20:00, НД: 8:00-16:00
МенюМеню
Вхід для лікарів
Вхід для лікарів

Парацій Оксана Михайлівна
Парацій Оксана Михайлівна17 років досвіду
Лікар-аритмолог, лікар-кардіолог І категорії
Співавтор наукових робіт та клінічних протоколів. Член асоціації аритмологів України. Друга спеціальність – «Функціональна діагностика».
Крушинська Ніна Анатоліївна
Крушинська Ніна Анатоліївна17 років досвіду
Лікар-кардіолог, кандидат медичних наук
Автор 15 друкованих наукових праць. Захистила кандидатську дисертацію на тему: «Оцінка порушень пружно-еластичних властивостей артерій у хворих з артеріальною гіпертензією та синдромом обструктивного апное сну, можливості корекції»

Захворювання клапанів серця

Серце має чотири клапани - аортальний, мітральний, трикуспідальний і легеневий. Подібно водопроводному крану, клапани серця відкриваються для того, щоб кров перекачувалась у потрібному напрямку, далі по судинам, і закриваються, щоб запобігти потоку крові у зворотному напрямку.

Захворювання клапанів серця

Пролапс мітрального клапану

Мітральний клапан серця дозволяє крові надходити з лівого передсердя до лівого шлуночка серця та запобігає зворотному потоку – з лівого шлуночка до лівого передсердя. Пролапсом мітрального клапану називають ситуацію, коли під час скорочення лівого шлуночка стулка мітрального клапану проскакує до лівого передсердя, що робить можливим надходження невеликої порції крові з лівого шлуночка до лівого передсердя.

Пролапс мітрального клапану – найбільш часте захорювання клапанів серця (2-3% населення) і є найчастішою причиною зворотного току крові з лівого шлуночка до лівого передсердя під час кожного скорочення серця, тобто недостатності мітрального клапану. Більшість пацієнтів не мають значних проблем зі здоров’ям. У 5-10% з них пролапс прогресує до недостатності мітрального клапану, яка з плином часу може стати причиною слабкості серцевого м’язу (кардіоміопатії) і призвести до застійної серцевої недостатності ознаками якої є задишка та набряки нижніх кінцівок.

Симптоми, діагностика, лікування пролапса мітрального клапану

Недостатність аортального клапану

Недостатність аортального клапану – це стан, при якому стулки аортального клапану не змикаються повністю при серцебитті, що призводить до зворотнього току крові у лівий шлуночок.

Недостатність аортального клапану - дуже поширене захворювання, яке виникає серед 10% людей старше 45 років. 75% цих випадків є несерйозними, а важкими близько 3%. Недостатність аортального клапана рідко зустрічається у молодих людей. Лише 1,2% людей відчувають захворювання у віці від 23 до 35 років.

Симптоми, діагностика, лікування недостатності аортального клапану

Мітральний стеноз

Мітральний стеноз – це звуження та зрощення стулок мітрального клапану серця, який знаходиться між лівим шлуночком та лівим передсердям. 

Симптоми, діагностика, лікування мітрального стенозу

Аортальний стеноз

Аортальний стеноз – це захворювання, для якого характерне звуження отвору в ділянці клапану, що заважає нормальному відтоку крові з лівого шлуночка.

Симптоми, діагностика, лікування аортального стенозу


ОГЛЯД
Попередній огляд лікарем, при потребі збирається команда, до якої може увійти лікар, який направив пацієнта
Записатись на прийом
ОБСТЕЖЕННЯ
Призначення тільки необхідних дообстежень, пройти які пацієнт може в т.ч. за місцем проживання
КОНСУЛЬТАЦІЯ
Встановлення діагнозу, призначення програми лікування. Особисто або віддалено (телемедично)
ЛІКУВАННЯ
Пройти лікування пацієнт може в будь-якій клініці на вибір, в т.ч. за місцем проживання

Ціни в Києві

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГИ
грн
ПРОГРАМА ЛОЯЛЬНОСТІ
грн
Консультації
Консультація кардіолога600450
для зареєстрованих
або
за направленням лікаря

Ціни, зазначені на сайті, носять ознайомчий характер і не є публічною офертою

Програма лояльності

Пацієнтам, які вже отримали в клініці будь-яку послугу (зареєстровані), по окремим позиціям пропонуються спеціальна вартість послуги.

Тобто, для нових пацієнтів, вартість другої і далі послуг будуть рахуватись як для зареєстрованих.

Програма лояльності

Під час консультації лікар може рекомендувати провести дообстеження. У разі, якщо пацієнт проходитиме їх в нашій клініці, вартість деяких послуг буде нижчою.

Програма лояльності

При направленні сімейного або профільного лікаря іншого медичного закладу. Пацієнту необхідно отримати направлення, історію хвороби та, бажано, контактні дані лікаря для можливості прямого зв'язку.
© Умови використання
Ліцензія на медичну практику МОЗ України №683 від 7.07.2016 р.
FacebookFacebook