ЛЮДЯМ ІЗ ПОРУШЕННЯМ ЗОРУ B/W mode
EuReCa
Записатись на прийом
особистий/дистанційний
МенюМеню
Вхід для лікарів
Вхід для лікарів

Електрофізіологічне дослідження

Процедура електрофізіологічного дослідження для серця це як процедура послідовної та повної перевірки двигуна в автомобілі. Під час цієї малоінвазивної процедури спеціалісти намагаються в серці викликати різні види аритмій, дослідити їх природу. Електрофізіологічне дослідження дає відповіді на багато питань. Яка аритмія в серці? Чи загрожує вона життю? Як її лікувати? Тільки після цього можна приступати до лікування – радіочастотної абляції. Коли говорять про радіочастотну абляцію, то лікарі знають, що електрофізіологічне дослідження є першим та останнім етапом цієї процедури. 

Програма лояльності

Пацієнтам, які вже отримали в клініці будь-яку послугу (зареєстровані), по окремим позиціям пропонуються спеціальна вартість послуги.

Тобто, для нових пацієнтів, вартість другої і далі послуг будуть рахуватись як для зареєстрованих.

Програма лояльності

Під час консультації лікар може рекомендувати провести дообстеження. У разі, якщо пацієнт проходитиме їх в нашій клініці, вартість деяких послуг буде нижчою.

Програма лояльності

При направленні сімейного або профільного лікаря іншого медичного закладу. Пацієнту необхідно отримати направлення, історію хвороби та, бажано, контактні дані лікаря для можливості прямого зв'язку.
© Умови використання
Ліцензія на медичну практику МОЗ України №683 від 7.07.2016 р.
FacebookFacebook