ЛЮДЯМ ІЗ ПОРУШЕННЯМ ЗОРУ B/W mode
EuReCa
Записатись на прийом
особистий/дистанційний
МенюМеню
Вхід для лікарів
Вхід для лікарів

Мультидисциплінарний підхід

Всім знайома ситуація – пацієнт звертається до лікаря, той його лікує, якщо виникає ускладнення яке не входить до його компетенції, пацієнта направляють до іншого лікаря. Здається все логічним – кожен спеціаліст займається своїм направленням.

Поглянемо на цю ситуацію з іншої сторони - у пацієнта два серйозних захворювання і активне лікування одного може викликати ускладнення іншого. Третя ситуація – інтенсивна терапія, критичний стан, життя пацієнта знаходиться під загрозою... Реалії полягають в тому, що чим складніше ситуація, тим більш важливу роль відіграє злагоджена робота не тільки лікарів, а і усього медичного персоналу.

Мультидисциплінарний

Суть мультидисциплінарного підходу

  • в залежності від випадку, залучити всіх необхідних фахівців
  • ретельно вивчити ситуацію, врахувати особливості пацієнта
  • колегіально розробити комплексну стратегію лікування

Саме такий командний підхід забезпечує використання лише необхідних і безпечних діагностичних та лікувальних втручань, що значно підвищує шанси на одужання. При цьому, пацієнт отримує вичерпну інформацію щодо прогнозу захворювання, можливі лікувальні стратегії та їх очікуваний результат.

Одним з напрямків роботи EuReCa є інтенсивна терапія, для фахівців клініки мультидисциплінарний командний підхід – це життєва необхідність, яка дозволяє братись за найскладніші випадки при цьому максимально збільшуючи шанси на одужання.


Додаткова інформація

Як лікуватись дешевше

Програма лояльності

Пацієнтам, які вже отримали в клініці будь-яку послугу (зареєстровані), по окремим позиціям пропонуються спеціальна вартість послуги.

Тобто, для нових пацієнтів, вартість другої і далі послуг будуть рахуватись як для зареєстрованих.

Програма лояльності

Під час консультації лікар може рекомендувати провести дообстеження. У разі, якщо пацієнт проходитиме їх в нашій клініці, вартість деяких послуг буде нижчою.

Програма лояльності

При направленні сімейного або профільного лікаря іншого медичного закладу. Пацієнту необхідно отримати направлення, історію хвороби та, бажано, контактні дані лікаря для можливості прямого зв'язку.
© Умови використання
Ліцензія на медичну практику МОЗ України №683 від 7.07.2016 р.
FacebookFacebook