EuReCa
МУЛЬТИДИСЦИПЛІНАРНА КЛІНІКА
Записатись на прийом
особистий/дистанційний
ЗАРАЗ ПРАЦЮЄМО
Меню Меню

Мультидисциплінарний підхід

Всім знайома ситуація – пацієнт звертається до лікаря, той його лікує, якщо виникає ускладнення яке не входить до його компетенції, пацієнта направляють до іншого лікаря. Здається все логічним – кожен спеціаліст займається своїм направленням.

Поглянемо на цю ситуацію з іншої сторони - у пацієнта два серйозних захворювання і активне лікування одного може викликати ускладнення іншого. Третя ситуація – інтенсивна терапія, критичний стан, життя пацієнта знаходиться під загрозою... Реалії полягають в тому, що чим складніше ситуація, тим більш важливу роль відіграє злагоджена робота не тільки лікарів, а і усього медичного персоналу.

Мультидисциплінарний

Суть мультидисциплінарного підходу

  • в залежності від випадку, залучити всіх необхідних фахівців
  • ретельно вивчити ситуацію, врахувати особливості пацієнта
  • колегіально розробити комплексну стратегію лікування

Саме такий командний підхід забезпечує використання лише необхідних і безпечних діагностичних та лікувальних втручань, що значно підвищує шанси на одужання. При цьому, пацієнт отримує вичерпну інформацію щодо прогнозу захворювання, можливі лікувальні стратегії та їх очікуваний результат.

Одним з напрямків роботи EuReCa є інтенсивна терапія, для фахівців клініки мультидисциплінарний командний підхід – це життєва необхідність, яка дозволяє братись за найскладніші випадки при цьому максимально збільшуючи шанси на одужання.


Додаткова інформація

Як лікуватись дешевше

Програма лояльності

Пацієнтам, які вже отримали в клініці будь-яку послугу (зареєстровані), по окремим прозиціям пропонуються спеціальні ціни на послуги.
+38(044)33-999-03
Київ, вул. Хорива, 23В
Передзвонити
© Умови використання
Ліцензія на медичну практику МОЗ України №683 від 7.07.2016 р.
FacebookFacebook