EuReCa
МУЛЬТИДИСЦИПЛІНАРНА КЛІНІКА
Телефон +38(044)33-999-03
Передзвонити
Меню Меню

Дистанційний моніторинг імплантованих пристоїв

Якщо лікар рекомендував провести імплантацію електрокардіостимулятора, кардіовертера дефібрилятора або ресинхронізаційного пристрою,  догляд за пацієнтом не закінчується беспосередньо імплантацією приладу. В переважній більшості випадків, прилади кардіостимуляції імплантуються на все життя. Це потребує постійного спостереження та періодичних контрольних візитів до лікаря-аритмолога. Дуже важливо підтримувати зв'язок з лікарем або клінікою для справного та ефективного функціонування вашого пристрою. Найкраще робити це за допомогою дистанційного моніторингу.

Дистанційний моніторинг кардыостимулятора

Що таке дистанційний моніторинг?

Віддалений моніторинг є способом «спілкування» Вашого імплантованого пристрою з лікарем або клінікою за допомогою невеликого монітора, що зменшує необхідність відриватись від звичного ритму життя і відвідувати клініку. Ви не повинні їхати в клініку де є обладнання, яке перевіряє роботу імплантованого пристрою.

Культура дистанційного моніторування не нова. Це перевірена надійна та зручна технологія, яка активно використовується в країнах Європи та Сполучених Штатів Америки.  Клінічні дослідження продемонстрували, що віддалений моніторинг дозволяє лікарям своєчасно виявити порушення серцевого ритму та проблеми в роботі імплантованого пристрою. Постійне моніторування підвищує якість життя пацієнта, знижує число госпіталізацій та відвідувань клініки. Дистанційний моніторинг забезпечує пацієнтів почуттям захищеності та спокою.

За допомогою віддаленого моніторингу Ви можете передавати лікарю важливу інформацію про роботу імплантованого пристрою та власного серця. Це дає змогу фахівцям оперативно реагувати  на важливі клінічні ситуації та своєчасно вживати необхідних заходів для їх корекції.


Додаткова інформація

Часті питання: Електрокардіостимуляція

Електрокардіостимуляція
+38(044)33-999-03
Київ, вул. Хорива, 23В
Передзвонити
© Умови використання
Ліцензія на медичну практику МОЗ України №683 від 7.07.2016 р.
FacebookFacebook