ЛЮДЯМ ІЗ ПОРУШЕННЯМ ЗОРУ B/W mode
EuReCa
Записатись на прийом
особистий/дистанційний
Як нас знайти Київ, вул. Авіаконструктора Антонова, 5
Графік роботи:
8:00-20:00, НД: 8:00-16:00
МенюМеню
Вхід для лікарів
Вхід для лікарів

Пончко Андрій Володимирович
Пончко Андрій Володимирович16 років досвіду
Спеціалізується на УЗД захворювань серця і магістральних судин та ультразвуковому супроводі інвазивних втручань
Друга спеціальність - «Лікар-анестезіолог ІІ категорії».
Цередіані Акакі Давидович
Цередіані Акакі Давидович11 років досвіду
Лікар УЗД
Закінчив медичний факультет Тбіліського Державного Мед. Університету (Грузія). Ординатура «Акушерство та гінекологія». Пройшов спеціалізацію з УЗД та курс тематичного удосконалення
Чому EuReCa
УЗД система експертного класу Imagic Agile (Франція)
Попередній запис та відсутність черг
Поруч з метро (Контрактова площа)
Фотодокументування та запис на диск - БЕЗКОШТОВНО
Лікар, що спеціалізується на УЗД захворювань серця і магістральних судин

Ехокардіографія (УЗД серця)

Діагностична система Imagic Agile має насправді необмежені можливості у діагностиці захворювань серця. Кінетичне картування тканин за допомогою тканинного кольорового та імпульсного Допплеру є незамінним для аналізу діастолічної функції серця. Програма стрес-ехокардіографії збільшує інформативність та точність проб з навантаженням для діагностики ішемічної хвороби серця.

Метод Myocardial Strain являється останнім словом у діагностиці ішемічної кардіоміопатії, серцевої недостатності та ресинхронізації є революційна технологія якісного та кількісного аналізу кінетики деформації міокарду. Ця новітня і малорозповсюджена в Україні технологія дозволяє не тільки діагностувати серцеву недостатність на ранніх етапах, що недоступні для діагностики при звичайному УЗД серця, та оцінити ефективність лікування, що проводиться,  але й визначити, ураження якої саме коронарної артерії її спричинює.

Стрес-ехокардіографія (Ехо-КГ) з фармакологічними пробами

Стрес-ехокардіографія — це метод діагностики ішемічної хвороби серця, який полягає у виявленні ознак ішемії міокарду за допомогою ультразвукового дослідження серця під час дозованого фізичного навантаження або за допомогою фармакологічних проб — введення спеціальних препаратів, які «імітують» дію фізичного навантаження на міокард (серцевий м’яз). Стрес-ЕхоКГ з фармакологічними пробами є більш універсальним методом, ніж проба з фізичним навантаженням оскільки не рідко пацієнти через вік або супутні захворювання просто не можуть виконати необхідне фізичне навантаженням.

Необхідність проведення стрес-ЕхоКГ виникає у пацієнтів, у яких відсутні зміні за електрокардіограмі за наявності клінічних проявів ішемічної хвороби серця або у пацієнтів з нормальною електрокардіограмою та підозрою на атиповий перебіг захворювання (тобто той, який не має типових проявів).

Під час діагностики необхідно враховувати індивідуальні особливості пацієнта та клінічну ситуацію, тому, досвід лікаря відіграє ключову роль при підборі оптимального фармакологічного препарату, а унікальне програмне забезпечення ультразвукової системи дозволяє встановити не тільки саму наявність ознак ішемії (недостатнього кровопостачання) міокарду, але й визначити які саме коронарні артерії уражені (за допомогою новітньої методики вимірювання сегментарної скоротливості міокарду).

Ще однією перевагою стрес-ЕхоКГ є неінвазивність (відсутність необхідності у травматичних маніпуляціях) та на порядок нижча частота ускладнень (та навіть повна їх відсутність) порівняно із ангіографією коронарних артерій (судин, що живлять міокард). На сьогодні коронаро-ангіографія пацієнта з хронічною ішемічною хворобою серця виконується лише у випадку готовності пацієнта до подальшого проведення того чи іншого хірургічного лікування.

Порівняння ускладнень стрес-ЕхоКГ та коронарної ангіографії

Ускладнення
Коронарна ангіографія
Стрес-ЕхоКГ
Кровотеча
3,7%
-
Інсульт
0,18%-0,44%
-
Контраст індуковане гостре пошкодження нирок
3,3%-16,5%
-
Брадіаритмія
3,5%
-
Тахіаритмія
0,1%
0,075%
Інфаркт міокарду
0,05%
0,007%
Смерть
0,07%
0,007%

УЗД сегментарної скоротливості ЛШ та векторний аналіз ЕхоКГ

 

 

 

 

 

Ціни в Києві

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГИ
грн
ПРОГРАМА ЛОЯЛЬНОСТІ
грн
Ультразвукова діагностика (УЗД)
УЗД серця (функція клапанів, систолічна та діастолічна функція ЛШ) та магістральних судин 440
УЗД сегментарної скоротливості ЛШ серця та векторний аналіз ЕхоКГ 650
УЗД серця. Стрес-ехокардіографія (Ехо-КГ) з фармакологічними пробами860

Ціни, зазначені на сайті, носять ознайомчий характер і не є публічною офертою

Програма лояльності

Пацієнтам, які вже отримали в клініці будь-яку послугу (зареєстровані), по окремим позиціям пропонуються спеціальна вартість послуги.

Тобто, для нових пацієнтів, вартість другої і далі послуг будуть рахуватись як для зареєстрованих.

Програма лояльності

Під час консультації лікар може рекомендувати провести дообстеження. У разі, якщо пацієнт проходитиме їх в нашій клініці, вартість деяких послуг буде нижчою.

Програма лояльності

При направленні сімейного або профільного лікаря іншого медичного закладу. Пацієнту необхідно отримати направлення, історію хвороби та, бажано, контактні дані лікаря для можливості прямого зв'язку.
© Умови використання
Ліцензія на медичну практику МОЗ України №683 від 7.07.2016 р.
FacebookFacebook