ЛЮДЯМ ІЗ ПОРУШЕННЯМ ЗОРУ B/W mode
EuReCa
Записатись на прийом
особистий/дистанційний
МенюМеню
Парацій Олексій Зіновійович
Парацій Олексій Зіновійович20 років досвіду
Лікар-аритмолог, кандидат медичних наук
Співавтор 6 патентів та 28 публікацій. Член Асоціації кардіохірургів України та Асоціації аритмологів України. Куратор та співорганізатор щорічних курсів.
Парацій Оксана Михайлівна
Парацій Оксана Михайлівна16 років досвіду
Лікар-аритмолог, лікар-кардіолог І категорії
Співавтор наукових робіт та клінічних протоколів. Член асоціації аритмологів України. Друга спеціальність – «Функціональна діагностика».

Часті питання: Імплантований кардіомонітор

Імплантований кардіомонітор - мініатюрний автономний прилад, який імплантується під шкіру грудної клітки пацієнта і дозволяє проводити безперервний моніторинг електричної активності серця (реєструвати електрокардіограму).

Які покази до імплантації кардіомонітору?

Імплантований кардіомонітор спостерігає за роботою Вашого серця 24 години на добу, 7 днів на тиждень, протягом 3-х років. Дайте відповідь на наступні запитання щоб зрозуміти чи доцільно проводити тривале моніторування роботи серця:

  • У Вас була хоча б одна втрата свідомості без встановленої причини?
  • Ви проходили обстеження у невропатолога та кардіолога і не змогли встановити причину втрат свідомості?
  • Ви проходите лікування з приводу втрат свідомості, але лікування без особливого ефекту?
  • У Вас підозрюють генетичну аномалію, що може впливати на роботу серця та викликати його раптову зупинку?
  • Ви відчували незрозуміле серцебиття до або після непритомності?
  • Чи є у Вас родичі з втратами свідомості або які раптово померли?

Якщо Ви ствердно відповіли на будь-яке з питань Вам необхідно звернутись до лікаря і розглянути можливість імплантації кардіомонітору.

Які переваги у імплантованого кардіомонітору над іншими методиками, що дозволяють стежити за серцевим ритмом?

Деякі причини втрати свідомості (синкопе) не несуть загрози для життю, інші можуть викликати раптову серцеву смерть. Порушення ритму серця відносяться до одних з найбільш небезпечних причин синкопе. Важливо зафіксувати електрокардіограму (ЕКГ) до, під час та після втрати свідомості. Це дозволяє лікарю знайти зв'язок між незрозумілими втратами свідомості та роботою серця, оцінити ризики для життя та вибрати оптимальну тактику лікування.  Інші обстеження, такі як Холтерівське (добове) моніторування та подібне моніторування ЕКГ потребують постійного прикріплення до шкіри липучих електродів. Ці електроди треба постійно замінювати. Якщо моніторування треба проводити тижнями і місяцями це може бути проблематично, викликати обмеження в повсякденній активності. Дані прилади треба щоденно встановлювати та налаштовувати після проходження гігієнічних процедур. Замінювати елементи живлення тощо. Кардіомонітор, що імплантується під шкіру, створений для довготривалого моніторування серцевого ритму. Він може використовуватись протягом 3-х років, так що це збільшує шанси знайти причину синкопе.

Чи є обмеження при проходженні рамок металошукача в аеропортах та магазинах?

Малоймовірно, що проходження через рамку металодетектора може вплинути на роботу кардіомонітора. Проте, вони можуть виявити металеві компоненти приладу та подати звуковий сигнал. Можливо буде необхідним надати контролюючим особам паспорт-посвідку про наявність імплантованого приладу в тілі. Також, пацієнт має право завчасно повідомити перевіряючих про наявність даного монітору та замінити проходження через рамку проведенням огляду ручним металошукачем.

Чи є ризик впливу на роботу мого серця через зовнішнє втручання в імплантований кардіомонітор?

Жодної можливості завдати шкоду Вашому організму немає. Кардіомонітор жодним чином не може вплинути на роботу серця, він тільки моніторує роботу серця. Навіть якщо Ви підключені до віддаленого моніторування, тільки лікарі з клініки можуть бачити електрокардіограми. Навіть вони, при бажанні, дистанційно не можуть втрутитись в його роботу. Зв'язок однобічний. Якщо лікарям треба з Вами зв’язатись, це можливо тільки звичайними способами – телефон, інтернет. 

Залишились питання - задайте їх аритмологам EuReCa

Задати запитання

ОГЛЯД
Попередній огляд лікарем, при потребі збирається команда, до якої може увійти лікар, який направив пацієнта
Записатись на прийом
ОБСТЕЖЕННЯ
Призначення тільки необхідних дообстежень, пройти які пацієнт може в т.ч. за місцем проживання
КОНСУЛЬТАЦІЯ
Встановлення діагнозу, призначення програми лікування. Особисто або віддалено (телемедично)
ЛІКУВАННЯ
Пройти лікування пацієнт може в будь-якій клініці на вибір, в т.ч. за місцем проживання

Програма лояльності

Пацієнтам, які вже отримали в клініці будь-яку послугу (зареєстровані), по окремим позиціям пропонуються спеціальна вартість послуги.

Тобто, для нових пацієнтів, вартість другої і далі послуг будуть рахуватись як для зареєстрованих.

Програма лояльності

Під час консультації лікар може рекомендувати провести дообстеження. У разі, якщо пацієнт проходитиме їх в нашій клініці, вартість деяких послуг буде нижчою.

Програма лояльності

При направленні сімейного або профільного лікаря іншого медичного закладу. Пацієнту необхідно отримати направлення, історію хвороби та, бажано, контактні дані лікаря для можливості прямого зв'язку.
© Умови використання
Ліцензія на медичну практику МОЗ України №683 від 7.07.2016 р.
FacebookFacebook