EuReCa
МУЛЬТИДИСЦИПЛІНАРНА КЛІНІКА
Телефон +38(044)33-999-03
Передзвонити
Меню Меню

Програмування (перевірка) кардиостимулятора

Кардиостимулятор – загальна побутова назва приладів, які призначені для підтримки правильної роботи серця - кардіостимуляції чи правильніше електрокардиостимуляції. Не залежно до якого класу відноситься прилад: електрокардіостимулятори, кардіовертери-дефібрилятори чи ресинхронізаційні ШВРС, він потребує постійного обслуговування в процесі експлуатації.

В перевірку стимулятора входить:
- ЕКГ контроль
- перевірка роботи ШВРС
- оптимізація програми та алгоритмів ШВРС
- консультація та рекомендації з подальшого спостереження
- корекція медикаментозної терапії в залежності від статистичних даних отриманих з ШВРС

Часто неправильну роботу кардіостимулятора, пацієнт може відчути на собі відразу, оскільки виникають симптоми, які були до встановлення приладу: задишка, втомлюваність, запаморочення, втрата свідомості тощо.

Але нерідкі випадки, коли прилад «перепрацьовує», але пацієнт нічого не відчуває. Кардіостимулятор може витрачати більше енергії на стимуляцію ніж потрібно, спрацьовувати тоді, коли можна обійтись без стимуляції – все це не говорить про якість приладу, просто, кожна людина має свої особливості, які з часом можуть змінюватись. А, що саме неприємне, така розбалансована робота приладу може прискорити виснаження серцевого м’язу та викликати незворотні зміни в серці. Тому, налаштування приладу – це доволі важливий і відповідальний момент, який потребує супроводу спеціалістів.

Проблема в тому, що кардіостимулятори, які імплантуються пацієнту, мають герметичний корпус і фактично є одноразовими, оскільки працюють доти, доки працює їх елемент живлення. Вчасна перевірка та компетентне корегування роботи кардіостимулятора можуть збільшити термін його служби на кілька років!

Варто розуміти, перевірка кардіостимулятора передбачає не банальне з’ясування працює він чи ні, або визначення лише залишкової енергії батареї. Перевірка приладу це складний та багатокомпонентний процес – збір даних, тестування системи, оцінка батареї.

Збір та аналіз даних про роботу серця та кардіостимулятора дає можливість проаналізувати помилки в роботі системи між візитами до лікаря, оцінити порушення ритму які виникали в пацієнта. Що дозволяє оптимізувати медикаментозну терапію, яка буде підтримувати нормальну роботу серця.

Тестування системи складається з переліку тестів, як у літака перед польотом. Ця чітка послідовність дає відчуття безпеки, що «двигун» не підведе у самі відповідальні моменти і, звичайно, перевірка стану батареї, оцінка скільки залишилось «палива в баках». Після цього проводиться оптимізація роботи приладу.  Сучасний штучний водій ритму серця має до 50-ти параметрів, які можна змінювати.  Це дозволяє підібрати індивідуальний режим роботи для кожного серця.

Фахівці EuReCa мають великий досвід в імплантації кардиостимуляторів та вирішенні проблем в їх подальшій роботі. В клініці можна якісно і комфортно перевірити і оптимізувати роботу імплантованого пристрою та отримати компетентну консультацію профільного фахівця.

Ціни в Києві

Перевірка роботи імплантованого ШВРС500 грн
Перевірка роботи імплантованого кардіовертера-дефібрилятора або ресинхронізаційного (трикамерного) ШВРС1000 грн

Додаткова інформація

База знань: Ресинхронізаційний ШВРС, CRT
+38(044)33-999-03
Київ, вул. Хорива, 23В
Передзвонити
© Умови використання
Ліцензія на медичну практику МОЗ України №683 від 7.07.2016 р.
FacebookFacebook