ЛЮДЯМ ІЗ ПОРУШЕННЯМ ЗОРУ B/W mode
EuReCa
Записатись на прийом
особистий/дистанційний
Як нас знайти Київ, вул. Авіаконструктора Антонова, 5
Графік роботи:
8:00-20:00, НД: 8:00-16:00
МенюМеню
Вхід для лікарів
Вхід для лікарів

Парацій Олексій Зіновійович
Парацій Олексій Зіновійович21 років досвіду
Лікар-аритмолог, кандидат медичних наук
Співавтор 6 патентів та 28 публікацій. Член Асоціації кардіохірургів України та Асоціації аритмологів України. Куратор та співорганізатор щорічних курсів.
Парацій Оксана Михайлівна
Парацій Оксана Михайлівна17 років досвіду
Лікар-аритмолог, лікар-кардіолог І категорії
Співавтор наукових робіт та клінічних протоколів. Член асоціації аритмологів України. Друга спеціальність – «Функціональна діагностика».

Програмування (перевірка) кардиостимулятора

Кардиостимулятор – загальна побутова назва приладів, які призначені для підтримки правильної роботи серця - кардіостимуляції чи правильніше електрокардиостимуляції. Не залежно до якого класу відноситься прилад: електрокардіостимулятори, кардіовертери-дефібрилятори чи ресинхронізаційні ШВРС, він потребує постійного обслуговування в процесі експлуатації.

В перевірку стимулятора входить:
- ЕКГ контроль
- перевірка роботи ШВРС
- оптимізація програми та алгоритмів ШВРС
- консультація та рекомендації з подальшого спостереження
- корекція медикаментозної терапії в залежності від статистичних даних отриманих з ШВРС

Часто неправильну роботу кардіостимулятора, пацієнт може відчути на собі відразу, оскільки виникають симптоми, які були до встановлення приладу: задишка, втомлюваність, запаморочення, втрата свідомості тощо.

Але нерідкі випадки, коли прилад «перепрацьовує», але пацієнт нічого не відчуває. Кардіостимулятор може витрачати більше енергії на стимуляцію ніж потрібно, спрацьовувати тоді, коли можна обійтись без стимуляції – все це не говорить про якість приладу, просто, кожна людина має свої особливості, які з часом можуть змінюватись. А, що саме неприємне, така розбалансована робота приладу може прискорити виснаження серцевого м’язу та викликати незворотні зміни в серці. Тому, налаштування приладу – це доволі важливий і відповідальний момент, який потребує супроводу спеціалістів.

Проблема в тому, що кардіостимулятори, які імплантуються пацієнту, мають герметичний корпус і фактично є одноразовими, оскільки працюють доти, доки працює їх елемент живлення. Вчасна перевірка та компетентне корегування роботи кардіостимулятора можуть збільшити термін його служби на кілька років!

Варто розуміти, перевірка кардіостимулятора передбачає не банальне з’ясування працює він чи ні, або визначення лише залишкової енергії батареї. Перевірка приладу це складний та багатокомпонентний процес – збір даних, тестування системи, оцінка батареї.

Збір та аналіз даних про роботу серця та кардіостимулятора дає можливість проаналізувати помилки в роботі системи між візитами до лікаря, оцінити порушення ритму які виникали в пацієнта. Що дозволяє оптимізувати медикаментозну терапію, яка буде підтримувати нормальну роботу серця.

Тестування системи складається з переліку тестів, як у літака перед польотом. Ця чітка послідовність дає відчуття безпеки, що «двигун» не підведе у самі відповідальні моменти і, звичайно, перевірка стану батареї, оцінка скільки залишилось «палива в баках». Після цього проводиться оптимізація роботи приладу.  Сучасний штучний водій ритму серця має до 50-ти параметрів, які можна змінювати.  Це дозволяє підібрати індивідуальний режим роботи для кожного серця.

Фахівці EuReCa мають великий досвід в імплантації кардиостимуляторів та вирішенні проблем в їх подальшій роботі. В клініці можна якісно і комфортно перевірити і оптимізувати роботу імплантованого пристрою та отримати компетентну консультацію профільного фахівця.


ОГЛЯД
Попередній огляд лікарем, при потребі збирається команда, до якої може увійти лікар, який направив пацієнта
Записатись на прийом
ОБСТЕЖЕННЯ
Призначення тільки необхідних дообстежень, пройти які пацієнт може в т.ч. за місцем проживання
КОНСУЛЬТАЦІЯ
Встановлення діагнозу, призначення програми лікування. Особисто або віддалено (телемедично)
ЛІКУВАННЯ
Пройти лікування пацієнт може в будь-якій клініці на вибір, в т.ч. за місцем проживання

Ціни в Києві

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГИ
грн
ПРОГРАМА ЛОЯЛЬНОСТІ
грн
Електрокардіостимуляція
Перевірка роботи імплантованого ШВРС600
Перевірка роботи імплантованого кардіовертера-дефібрилятора або ресинхронізаційного (трикамерного) ШВРС1 000

Ціни, зазначені на сайті, носять ознайомчий характер і не є публічною офертою


Додаткова інформація

База знань: Ресинхронізаційний ШВРС, CRT

Програма лояльності

Пацієнтам, які вже отримали в клініці будь-яку послугу (зареєстровані), по окремим позиціям пропонуються спеціальна вартість послуги.

Тобто, для нових пацієнтів, вартість другої і далі послуг будуть рахуватись як для зареєстрованих.

Програма лояльності

Під час консультації лікар може рекомендувати провести дообстеження. У разі, якщо пацієнт проходитиме їх в нашій клініці, вартість деяких послуг буде нижчою.

Програма лояльності

При направленні сімейного або профільного лікаря іншого медичного закладу. Пацієнту необхідно отримати направлення, історію хвороби та, бажано, контактні дані лікаря для можливості прямого зв'язку.
© Умови використання
Ліцензія на медичну практику МОЗ України №683 від 7.07.2016 р.
FacebookFacebook