ЛЮДЯМ ІЗ ПОРУШЕННЯМ ЗОРУ B/W mode
EuReCa
Записатись на прийом
особистий/дистанційний
Як нас знайти Київ, вул. Авіаконструктора Антонова, 5
Графік роботи:
8:00-20:00, НД: 8:00-16:00
МенюМеню
Вхід для лікарів
Вхід для лікарів

Пончко Андрій Володимирович
Пончко Андрій Володимирович16 років досвіду
Спеціалізується на УЗД захворювань серця і магістральних судин та ультразвуковому супроводі інвазивних втручань
Друга спеціальність - «Лікар-анестезіолог ІІ категорії».
Цередіані Акакі Давидович
Цередіані Акакі Давидович11 років досвіду
Лікар УЗД
Закінчив медичний факультет Тбіліського Державного Мед. Університету (Грузія). Ординатура «Акушерство та гінекологія». Пройшов спеціалізацію з УЗД та курс тематичного удосконалення

Ультразвукова діагностика під час вагітності

Більшість жінок роблять УЗД хоча б один раз під час вагітності. Ультразвукове дослідження дає можливість батькам побачити їх дитину вперше та дізнатись буде це хлопчик чи дівчинка. Але найголовніше те, що під час ультразвукового дослідження лікар може оцінити розвиток та будову плоду (встановити його вік, оцінити серцебиття), ризик розвитку хвороб, наприклад вроджених вад серця.

УЗД вагітним виконують за різноманітними медичним показаннями або через немедичні показання, наприклад бажання батьків побачити зображення їх майбутньої дитини та зробити знімки або відео. У зв’язку з останнім, особливою популярністю у деяких батьків користуються 3D- та 4D-УЗД. 3D ультразвукове дослідження використовує програмне забезпечення разом із спеціальним датчиком для формування більш повного і чіткого зображення, а його якість відповідає фотографічним знімкам зробленим сучасним обладнанням. Динамічне 3D ультразвукове дослідження (яке часто називають 4D-УЗД), також використовує спеціальний датчик для отримання більш “реалістичного” зображення. Батькам подобається дивитись таке зображення, оскільки вони можуть спостерігати рухи дитини. І хоча «картинка» отримана за допомогою 3D- і 4D-УЗД викликає захоплення у батьків, ці методи не мають жодних переваг порівняно зі стандартним ультразвуковим дослідженням з точки зору діагностики захворювань чи контролю за розвитком плода.

Незважаючи на те, що УЗД абсолютно безпечне, як для майбутньої мами так і для плоду, лікарі не призначають УЗД за відсутності медичних показань або за відсутності потреби у цьому дослідженні.

Стандартне ультразвукове дослідження є найчастішим видом УЗД, що проводять вагітним. Таке дослідження проводять трансабдомінально (через шкіру живота) та за допомогою двомірного зображення (2D) оцінюють стан плоду.

Трансвагінальне ультразвукове дослідження вагітним проводять за наявності додаткових показань та у ранні терміни, як правило до 10 тижнів вагітності. Спеціальний вагінальний датчик вводиться у піхву і підводиться до матки, після чого доктор проводить сканування внутрішніх статевих органів.

Трансвагінальне УЗД плода може бути рекомендоване, якщо будуть виявлені:

  • зміни при стандартному УЗД вагітної
  • вади розвитку у когось із батьків
  • порушення у ритмі серця плода.

За відсутності додаткових показань, ультразвукове дослідження під час вагітності рекомендовано проводити мінімум три рази:

Підготовка до УЗД:
За дві доби до дослідження слід виключити з раціону рослинну їжу (фрукти, овочі, соки, бобові), газовані напої, м'ясні та молочні продукти у великій кількості. Мета такої дієти запобігти газоутворенню у кишечнику. Бульбашки газу можуть створити серйозні перешкоди дослідженню і призвести до діагностичної помилки.

Ціни в Києві

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГИ
грн
ПРОГРАМА ЛОЯЛЬНОСТІ
грн
Ультразвукова діагностика (УЗД)
УЗД ранніх термінів вагітності (до 10 тиж.)250
УЗД скринінг І триместр (11-14 тижнів)450
УЗД скринінг ІІ триместр (18-22 тижнів)550
УЗД скринінг ІІІ триместр (30-32 тижнів)450
УЗД-доплерографія при вагітності (ліва та права маткові артерії, артерії пуповини, середня мозкова артерія)490
УЗД при багатоплідній вагітності550
Цервікометрія190

Ціни, зазначені на сайті, носять ознайомчий характер і не є публічною офертою

Програма лояльності

Пацієнтам, які вже отримали в клініці будь-яку послугу (зареєстровані), по окремим позиціям пропонуються спеціальна вартість послуги.

Тобто, для нових пацієнтів, вартість другої і далі послуг будуть рахуватись як для зареєстрованих.

Програма лояльності

Під час консультації лікар може рекомендувати провести дообстеження. У разі, якщо пацієнт проходитиме їх в нашій клініці, вартість деяких послуг буде нижчою.

Програма лояльності

При направленні сімейного або профільного лікаря іншого медичного закладу. Пацієнту необхідно отримати направлення, історію хвороби та, бажано, контактні дані лікаря для можливості прямого зв'язку.
© Умови використання
Ліцензія на медичну практику МОЗ України №683 від 7.07.2016 р.
FacebookFacebook