EuReCa
МУЛЬТИДИСЦИПЛІНАРНА КЛІНІКА
Меню Меню

Ультразвукова діагностика молочних залоз

Пончко Андрій Володимирович
Пончко Андрій Володимирович12 років досвіду
Спеціалізується на УЗД захворювань серця і магістральних судин та ультразвуковому супроводі інвазивних втручань
Друга спеціальність - «Лікар-анестезіолог ІІ категорії».
Цередіані Акакі Давидович
Цередіані Акакі Давидович7 років досвіду
Лікар УЗД
Закінчив медичний факультет Тбіліського Державного Мед. Університету (Грузія). Ординатура «Акушерство та гінекологія». Пройшов спеціалізацію з УЗД ТА курс тематичного удосконалення

УЗД молочних залоз – це абсолютно нешкідливий метод діагностики, який використовується для детального дослідження структури тканин молочних залоз і дозволяє виявити патологічні зміни в тканинах на ранніх стадіях.

УЗД дає можливість не лише виявити патологію, а також визначити її структуру: рідка, щільна чи змішана. Крім того, дана процедура допомагає виявити інші додаткові характеристики новоутворень. УЗД може застосовуватись як окремо, так і у поєднанні  іншими методами діагностики. 

Під час проведення процедури пацієнтка лежить на кушетці, закинувши руки за голову. Під час обстеження може виникнути необхідність змінити положення. На ділянки, які будуть обстежуватися, наноситься спеціальний гель для кращого ковзання та контакту датчика зі шкірою. Датчик під час процедури притискається до різних точок грудей. Це необхідно для того, щоб звукові хвилі проникали в тканини під різними кутами, та дають змогу детально обстежити орган. Тривалість процедури становить 20-30 хвилин.

В переважній більшості випадків дане обстеження проходить швидко, не викликає больових відчуттів і не потребує особливої підготовки. Неприємні відчуття можуть виникнути лише на хворобливих ділянках. 

Найкращий час для УЗД молочних залоз – перша половина циклу, а саме на 5-10 день. В цей час гормональний фон найбільш стабільний.

За допомогою УЗД можна виявити: 

  • Доброякісні та злоякісні пухлини
  • Аномальне розростання тканин (мастопатія)
  • Поліпи та кісти в молочних залозах

Крім того, за допомогою даного методу обстеження вивчається стан лімфатичних вузлів.

Також УЗД використовують для контролю за проведенням біопсії, лапароскопічних операцій та контролю за процесом одужання пацієнток після прийому препаратів або хірургічних втручань.

Ціни в Києві

УЗД молочних залоз290 грн
218 грн · за попереднім записом
Ціни, зазначені на сайті, носять ознайомчий характер і не є публічною офертою

Програма лояльності

Пацієнтам, які вже отримали в клініці будь-яку послугу (зареєстровані), по окремим прозиціям пропонуються спеціальні ціни на послуги.
+38(044)33-999-03
Київ, вул. Хорива, 23В
Передзвонити
© Умови використання
Ліцензія на медичну практику МОЗ України №683 від 7.07.2016 р.
FacebookFacebook