ЛЮДЯМ ІЗ ПОРУШЕННЯМ ЗОРУ B/W mode
EuReCa
Записатись на прийом
особистий/дистанційний
МенюМеню
Пончко Андрій Володимирович
Пончко Андрій Володимирович15 років досвіду
Спеціалізується на УЗД захворювань серця і магістральних судин та ультразвуковому супроводі інвазивних втручань
Друга спеціальність - «Лікар-анестезіолог ІІ категорії».
Цередіані Акакі Давидович
Цередіані Акакі Давидович10 років досвіду
Лікар УЗД
Закінчив медичний факультет Тбіліського Державного Мед. Університету (Грузія). Ординатура «Акушерство та гінекологія». Пройшов спеціалізацію з УЗД та курс тематичного удосконалення

Ультразвукова діагностика молочних залоз

УЗД молочних залоз – це абсолютно нешкідливий метод діагностики, який використовується для детального дослідження структури тканин молочних залоз і дозволяє виявити патологічні зміни в тканинах на ранніх стадіях.

УЗД дає можливість не лише виявити патологію, а також визначити її структуру: рідка, щільна чи змішана. Крім того, дана процедура допомагає виявити інші додаткові характеристики новоутворень. УЗД може застосовуватись як окремо, так і у поєднанні  іншими методами діагностики. 

Під час проведення процедури пацієнтка лежить на кушетці, закинувши руки за голову. Під час обстеження може виникнути необхідність змінити положення. На ділянки, які будуть обстежуватися, наноситься спеціальний гель для кращого ковзання та контакту датчика зі шкірою. Датчик під час процедури притискається до різних точок грудей. Це необхідно для того, щоб звукові хвилі проникали в тканини під різними кутами, та дають змогу детально обстежити орган. Тривалість процедури становить 20-30 хвилин.

В переважній більшості випадків дане обстеження проходить швидко, не викликає больових відчуттів і не потребує особливої підготовки. Неприємні відчуття можуть виникнути лише на хворобливих ділянках. 

Найкращий час для УЗД молочних залоз – перша половина циклу, а саме на 5-10 день. В цей час гормональний фон найбільш стабільний.

За допомогою УЗД можна виявити: 

  • Доброякісні та злоякісні пухлини
  • Аномальне розростання тканин (мастопатія)
  • Поліпи та кісти в молочних залозах

Крім того, за допомогою даного методу обстеження вивчається стан лімфатичних вузлів.

Також УЗД використовують для контролю за проведенням біопсії, лапароскопічних операцій та контролю за процесом одужання пацієнток після прийому препаратів або хірургічних втручань.

Ціни в Києві

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГИ
грн
ПРОГРАМА ЛОЯЛЬНОСТІ
грн
Ультразвукова діагностика (УЗД)
УЗД молочних залоз340

Ціни, зазначені на сайті, носять ознайомчий характер і не є публічною офертою

Програма лояльності

Пацієнтам, які вже отримали в клініці будь-яку послугу (зареєстровані), по окремим позиціям пропонуються спеціальна вартість послуги.

Тобто, для нових пацієнтів, вартість другої і далі послуг будуть рахуватись як для зареєстрованих.

Програма лояльності

Під час консультації лікар може рекомендувати провести дообстеження. У разі, якщо пацієнт проходитиме їх в нашій клініці, вартість деяких послуг буде нижчою.

Програма лояльності

При направленні сімейного або профільного лікаря іншого медичного закладу. Пацієнту необхідно отримати направлення, історію хвороби та, бажано, контактні дані лікаря для можливості прямого зв'язку.
© Умови використання
Ліцензія на медичну практику МОЗ України №683 від 7.07.2016 р.
FacebookFacebook