ЛЮДЯМ ІЗ ПОРУШЕННЯМ ЗОРУ B/W mode
EuReCa
Записатись на прийом
особистий/дистанційний
Як нас знайти Київ, вул. Авіаконструктора Антонова, 5
Графік роботи:
8:00-20:00, НД: 8:00-16:00
МенюМеню

Інфекція сечової системи викликана грибами роду Candida

Кандидурія - це виділення грибів роду Candida в сечі при мікологічних дослідженнях. Кадідоз сечових шляхів - це поэднання кандидурії та клінічних ознак інфекції сечових шляхів.

Безсимптомна кандидурія

Лікування безсимптомної кандидурії протигрибковими препаратами не рекомендоване, оскільки це впливає на захворюваність та виживання пацієнтів, за виключенням пацієнтів з високим ризиком розвитку системного кандидозу, а саме: пацієнти з нейтропенією, новонароджені з дуже низькою вагою та пацієнти, яким планується проведення урологічних втручань. Таким пацієнтам, проводять лікування безсимптомної кандидурії так само, як і кандидемії. При цьому необхідно враховувати, що ехінокандини рідко досягають терапевтичних концентрацій у сечі.

Сама по собі кандидурія є поганою прогностичною ознакою (але це не пов’язано з розвитком кандидозу), а її розвиток вимагає виявлення та усунення факторів ризику її виникнення, наприклад видалення сечових катетерів.

Кандидозний цистит

Лікування кандидозного циститу проводять із застосуванням триазолів, флуцитозину та амфотерицину В. Вкрай важливою є належна тривалість лікування – 2 тижні. Наполегливо рекомендується видаляти сечовий катетер або інші пристрої, які знаходяться у сечових шляхах. Також можливо застосування іригації сечового міхура розчином, що містить амфотерицин В.

Кандидозний пієлонефрит

Для лікування кандидозного пієлонефриту використовують флуконазол, а у випадку резистентності збудника до нього – амфотерицин В з або без флуцитозину. Дуже важливою є ліквідація обструкції сечових шляхів та видалення або заміна нефростомічних трубок, стентів або сечового катетеру. За наявності скупчень грибів проводять їх хірургічне видалення на фоні медикаментозного лікування.


ОГЛЯД
Попередній огляд лікарем, при потребі збирається команда, до якої може увійти лікар, який направив пацієнта
Записатись на прийом
ОБСТЕЖЕННЯ
Призначення тільки необхідних дообстежень, пройти які пацієнт може в т.ч. за місцем проживання
КОНСУЛЬТАЦІЯ
Встановлення діагнозу, призначення програми лікування. Особисто або віддалено (телемедично)
ЛІКУВАННЯ
Пройти лікування пацієнт може в будь-якій клініці на вибір, в т.ч. за місцем проживання


Додаткова інформація

Інфекція сечової системи

Програма лояльності

Пацієнтам, які вже отримали в клініці будь-яку послугу (зареєстровані), по окремим позиціям пропонуються спеціальна вартість послуги.

Тобто, для нових пацієнтів, вартість другої і далі послуг будуть рахуватись як для зареєстрованих.

Програма лояльності

Під час консультації лікар може рекомендувати провести дообстеження. У разі, якщо пацієнт проходитиме їх в нашій клініці, вартість деяких послуг буде нижчою.

Програма лояльності

При направленні сімейного або профільного лікаря іншого медичного закладу. Пацієнту необхідно отримати направлення, історію хвороби та, бажано, контактні дані лікаря для можливості прямого зв'язку.
© Умови використання
Ліцензія на медичну практику МОЗ України №683 від 7.07.2016 р.
FacebookFacebook