ЛЮДЯМ ІЗ ПОРУШЕННЯМ ЗОРУ B/W mode
EuReCa
Записатись на прийом
особистий/дистанційний
Як нас знайти Київ, вул. Авіаконструктора Антонова, 5
Графік роботи:
8:00-20:00, НД: 8:00-16:00
МенюМеню
Вхід для лікарів
Вхід для лікарів

Баннер
Законь Костянтин Миколайович
Законь Костянтин Миколайович22 років досвіду
Лікар-нефролог вищої категорії, кандидат медичних наук | Головний лікар клініки «Еврика» | Член Міжнародної асоціації нефрологів
Дударенко Валерій Борисович
Дударенко Валерій Борисович19 років досвіду
Лікар-нефролог вищої категорії
Старший науковий співробітник відділу інтенсивної нефрології Інституту нефрології НАМН України. Автор і співавтор понад 10 наукових робіт.

Онконефрологія

Онконефрологія – нова спеціальність у нефрології, яка займається профілактикою, діагностикою та лікуванням хвороб нирок у пацієнтів з онкологічними захворюваннями.

Нові методи лікування онкологічних захворювань призвели до поліпшення результатів виживання пацієнтів з багатьма видами раку. Тож не дивно, що населення з раком, як і населення в цілому, старіє. В результаті, пацієнти з раком часто мають супутні захворювання, у тому числі хронічну хворобу нирок. Крім того, перелік нових протипухлинних засобів постійно зростає і багато з них є нефротоксичними, тобто можуть викликати широкий спектр пошкодження нирок (від кристалурії до гострого пошкодження нирок).

Відсоток пацієнтів з різною локалізацією раку, які мають порушення функції нирок
(Belgian Renal Insufficiency and Anticancer Medication Study)
Janus N. ,Launay-Vacher V., Byloos E. Machiels J. P., Duck L., Kerger J., Wynendaele W., Canon J.L., Lybaert W., Nortier J., Deray G., Wildiers H.
ancer and renal insufciency results of the BIRMA study. Br J Cancer 103: 1815-1821, 2010.

Таким чином, онкологічні пацієнти не рідко мають, як гострі захворювання - синдром лізису пухлини, електролітні порушення, гостре пошкодження нирок, так і довготривалі проблеми (наприклад, хронічна хвороба нирок).

На відміну від загальної нефрології, онконефрології притаманні деякі унікальні стани: синдром неадекватної секреції антидіуретичного гормону, синдром лізису пухлини, порушення функції нирок внаслідок застосування хіміотерапії або променевої терапії. Деякі з них становлять пряму загрозу життю. Їх розвиток є частою причиною припинення протипухлинного лікування, що, зрозуміло, має негативні наслідки. Отже, основними завданнями онконефролога є недопущення смерті пацієнта від захворювання нирок і створення умов для продовження адекватного протипухлинного лікування.

Відомо, що клітин пухлин можуть прямо пошкоджувати ниркову тканину шляхом її інфільтрації (проникнення і накопичення у тканині нирок) або внаслідок продукування нефротоксичних речовин. Це призводить до розвитку, так званої паранеопластичної нефропатії. Отже, захворювання нирок, як перший прояв онкологічного захворювання не є рідкістю. На сьогодні відомо, що деякі морфологічні форми гломерулонефритів. які можна виявити за допомогою біопсії нирки, дуже часто асоційовані з раком інших органів, інші - вкрай рідко. Інколи захворювання нирок на багато місяців випереджає появу інших симптомів раку інших органів.

10-річний досвід нефрологів клініки EuReCa в лікуванні онкологічних пацієнтів з гострим пошкодженням нирок (ГПН), які потребували проведення діалізу призвів до кращого виживання таких пацієнтів, порівняно як літературними даними (летальність 50-74%*), так і з іншими категоріями пацієнтів (наприклад, кардіохірургічних пацієнтів з поліорганною недостатністю).

Зараз відбувається швидке накопичення знань у цій галузі. Наслідком цього стало видання з 2017 року Онконефрологічного журналу.

Нефрологи клініки EuReCa мають значний досвід ведення пацієнтів з онкологічними захворюваннями. Вони не тільки встановлять діагноз та з’ясують причину розвитку хвороби, а й проведуть адекватне лікування та, разом з онкологами, підберуть оптимальну схему лікування та дозування препаратів.

* Lahoti A, Kantarjian H, Salahudeen AK, Ravandi F, Cortes JE, Faderl S, O’Brien S, Wierda W, Mattiuzzi GN. Predictors and outcome of acute kidney injury in patients with acute myelogenous leukemia or high-risk 


ОГЛЯД
Попередній огляд лікарем, при потребі збирається команда, до якої може увійти лікар, який направив пацієнта
Записатись на прийом
ОБСТЕЖЕННЯ
Призначення тільки необхідних дообстежень, пройти які пацієнт може в т.ч. за місцем проживання
КОНСУЛЬТАЦІЯ
Встановлення діагнозу, призначення програми лікування. Особисто або віддалено (телемедично)
ЛІКУВАННЯ
Пройти лікування пацієнт може в будь-якій клініці на вибір, в т.ч. за місцем проживання

Програма лояльності

Пацієнтам, які вже отримали в клініці будь-яку послугу (зареєстровані), по окремим позиціям пропонуються спеціальна вартість послуги.

Тобто, для нових пацієнтів, вартість другої і далі послуг будуть рахуватись як для зареєстрованих.

Програма лояльності

Під час консультації лікар може рекомендувати провести дообстеження. У разі, якщо пацієнт проходитиме їх в нашій клініці, вартість деяких послуг буде нижчою.

Програма лояльності

При направленні сімейного або профільного лікаря іншого медичного закладу. Пацієнту необхідно отримати направлення, історію хвороби та, бажано, контактні дані лікаря для можливості прямого зв'язку.
© Умови використання
Ліцензія на медичну практику МОЗ України №683 від 7.07.2016 р.
FacebookFacebook