ЛЮДЯМ ІЗ ПОРУШЕННЯМ ЗОРУ B/W mode
EuReCa
Записатись на прийом
особистий/дистанційний
Як нас знайти Київ, вул. Авіаконструктора Антонова, 5
Графік роботи:
8:00-20:00, НД: 8:00-16:00
МенюМеню
Вхід для лікарів
Вхід для лікарів

Законь Костянтин Миколайович
Законь Костянтин Миколайович24 років досвіду
Лікар-нефролог вищої категорії, кандидат медичних наук | Головний лікар клініки «Еврика» | Член Міжнародної асоціації нефрологів
Дударенко Валерій Борисович
Дударенко Валерій Борисович21 років досвіду
Лікар-нефролог вищої категорії
Старший науковий співробітник відділу інтенсивної нефрології Інституту нефрології НАМН України. Автор і співавтор понад 10 наукових робіт.

Діалізна терапія

Перитонеальний діаліз

Перитонеальний діаліз — метод лікування ниркової недостатності в основі якого лежить обмін речовинами між кров’ю пацієнта та діалізуючим розчином через очеревину. Таким чином, очеревина в перитонеальному діалізі відіграє таку саму роль, як мембрана діалізатору в гемодіалізі.

Дізнатись більше про перитонеальний діаліз

Гемодіаліз

Гемодіаліз — це метод лікування ниркової недостатності, який подовжує життя пацієнтів та покращує його якість. Метод гемодіалізу полягає в тому, що з крові пацієнта видаляються продукти обміну речовин, які не виводяться нирками через втрату їх функції, та додаються певні речовини, дефіцит яких також обумовлений нирковою недостатністю. Процес обміну речовинами між кров’ю пацієнта та спеціальним (діалізуючим) розчином відбувається через напівпроникну мембрану спеціального пристрою (діалізатору) та відбувається за електрохімічним градієнтом, тобто являє собою дифузійний транспорт.

В залежності від підходу, процедуру гемодіалізу можна поділити на кілька типів:

Гостра діалізна терапія

Гостра діалізна терапія – діалізна ниркова замісна терапія (ДНЗТ), яка застосовується для лікування гострого пошкодження нирок (ГПН), тобто гострої ниркової недостатності. ДНЗТ при ГПН має значні відмінності від хронічного діалізу. По-перше, вона повинна забезпечити відновлення функції нирок, чого не вимагається від хронічної діалізної терапії. По-друге, різні цілі визначають і різні показання до застосування діалізної терапії. У випадку хронічного діалізу показання визначаються переважно нирковим процесом, а при прийнятті рішення про початок гострої діалізної терапії у більшій мірі керуються наявністю стану або станів, які найкраще можуть бути скориговані гострою ДНЗТ, аніж певним рівнем креатиніну крові. Врешті, хронічний діаліз проводиться за заздалегідь визначеною програмою, а у випадку гострої діалізнзної терапії, рішення про її початок (продовження) чи припинення приймається кожного дня відповідно до всього комплексу лікування на основі клінічних та лабораторних даних.

Сьогодні все частіше термін гостра діалізна терапія використовують у більш широкому сенсі - діалізна терапія у пацієнтів, як з гострим так і хронічним порушенням функції нирок, у випадку гострого захворювання.

Дізнатись більше про гостру діалізну терапію

Ціни в Києві

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГИ
грн
ПРОГРАМА ЛОЯЛЬНОСТІ
грн
Консультації
Консультація нефролога (включає: УЗД нирок, визначення ниркової функції та скринінговий аналіз сечі)450300
для зареєстрованих
або
за направленням лікаря
Супровід нефролога (включає необмежену кількість консультацій протягом одного місяця)600

Ціни, зазначені на сайті, носять ознайомчий характер і не є публічною офертою

Програма лояльності

Пацієнтам, які вже отримали в клініці будь-яку послугу (зареєстровані), по окремим позиціям пропонуються спеціальна вартість послуги.

Тобто, для нових пацієнтів, вартість другої і далі послуг будуть рахуватись як для зареєстрованих.

Програма лояльності

Під час консультації лікар може рекомендувати провести дообстеження. У разі, якщо пацієнт проходитиме їх в нашій клініці, вартість деяких послуг буде нижчою.

Програма лояльності

При направленні сімейного або профільного лікаря іншого медичного закладу. Пацієнту необхідно отримати направлення, історію хвороби та, бажано, контактні дані лікаря для можливості прямого зв'язку.




© Умови використання
Ліцензія на медичну практику МОЗ України №683 від 7.07.2016 р.
FacebookFacebook