EuReCa
МУЛЬТИДИСЦИПЛІНАРНА КЛІНІКА
Записатись на прийом
особистий/дистанційний
ЗАРАЗ ПРАЦЮЄМО
Меню Меню

Діалізна терапія

Законь Костянтин Миколайович
Законь Костянтин Миколайович18 років досвіду
Лікар-нефролог вищої категорії, кандидат медичних наук
Головний лікар «Eureca». Автор та співавтор більш ніж 30 наукових робіт. Член Міжнародної асоціації нефрологів.
Дударенко Валерій Борисович
Дударенко Валерій Борисович15 років досвіду
Лікар-нефролог І категорії
Старший науковий співробітник відділу інтенсивної нефрології Інституту нефрології НАМН України. Автор і співавтор понад 10 наукових робіт.

Перитонеальний діаліз

Перитонеальний діаліз — метод лікування ниркової недостатності в основі якого лежить обмін речовинами між кров’ю пацієнта та діалізуючим розчином через очеревину. Таким чином, очеревина в перитонеальному діалізі відіграє таку саму роль, як мембрана діалізатору в гемодіалізі.

Дізнатись більше про перитонеальний діаліз

Гемодіаліз

Гемодіаліз — це метод лікування ниркової недостатності, який подовжує життя пацієнтів та покращує його якість. Метод гемодіалізу полягає в тому, що з крові пацієнта видаляються продукти обміну речовин, які не виводяться нирками через втрату їх функції, та додаються певні речовини, дефіцит яких також обумовлений нирковою недостатністю. Процес обміну речовинами між кров’ю пацієнта та спеціальним (діалізуючим) розчином відбувається через напівпроникну мембрану спеціального пристрою (діалізатору) та відбувається за електрохімічним градієнтом, тобто являє собою дифузійний транспорт.

В залежності від підходу, процедуру гемодіалізу можна поділити на кілька типів:

Гостра діалізна терапія

Гостра діалізна терапія – діалізна ниркова замісна терапія (ДНЗТ), яка застосовується для лікування гострого пошкодження нирок (ГПН), тобто гострої ниркової недостатності. ДНЗТ при ГПН має значні відмінності від хронічного діалізу. По-перше, вона повинна забезпечити відновлення функції нирок, чого не вимагається від хронічної діалізної терапії. По-друге, різні цілі визначають і різні показання до застосування діалізної терапії. У випадку хронічного діалізу показання визначаються переважно нирковим процесом, а при прийнятті рішення про початок гострої діалізної терапії у більшій мірі керуються наявністю стану або станів, які найкраще можуть бути скориговані гострою ДНЗТ, аніж певним рівнем креатиніну крові. Врешті, хронічний діаліз проводиться за заздалегідь визначеною програмою, а у випадку гострої діалізнзної терапії, рішення про її початок (продовження) чи припинення приймається кожного дня відповідно до всього комплексу лікування на основі клінічних та лабораторних даних.

Сьогодні все частіше термін гостра діалізна терапія використовують у більш широкому сенсі - діалізна терапія у пацієнтів, як з гострим так і хронічним порушенням функції нирок, у випадку гострого захворювання.

Дізнатись більше про гостру діалізну терапію

Ціни в Києві

Гемодіалізвід 2 340 грн
Гостра діалізна терапіявід 2 920 грн
Консультація нефролога450 грн
300 грн - для зареєстрованих
Ціни, зазначені на сайті, носять ознайомчий характер і не є публічною офертою

Програма лояльності

Пацієнтам, які вже отримали в клініці будь-яку послугу (зареєстровані), по окремим прозиціям пропонуються спеціальні ціни на послуги.
+38(044)33-999-03
Київ, вул. Хорива, 23В
Передзвонити
© Умови використання
Ліцензія на медичну практику МОЗ України №683 від 7.07.2016 р.
FacebookFacebook