EuReCa
МУЛЬТИДИСЦИПЛІНАРНА КЛІНІКА
Телефон +38(044)33-999-03
Передзвонити
Меню Меню

Кардіотоксичність протипухлинної терапії: ішемія міокарду

Деякі протипухлинні препарати можуть викликати ішемію міокарду (недостатнє постачання кисню до серцевого м’яза) і навіть бути причиною інфаркту міокарда та аритмій, що індуковані гіпоксією. Механізм розвитку ішемічної хвороби серця при лікуванні раку може бути пов’язаний як з прямим вазоспастичним (спазм судин, що живлять серцевий м’яз) ефектом препаратів або пошкодження ними ендотелію (внутрішньої вистілки судин), яке призводить до їх гострого тромбозу. Інший механізм - зміни метаболізму ліпідів, що в свою чергу призводить до утворення атеросклеротичних бляшок у коронарних артеріях, які живлять серцевий м’яз і є найчастішою причиною інфаркту.

Частота розвитку ішемічної хвороби серця у пацієнтів, які отримують протипухлинну терапію з становить від 1 до 10% і залежить від типу лікарського засобу. Розвиток ішемічної хвороби серця є частою причиною припинення протипухлинної терапії.

Фахівці клініки EuReCa з метою діагностики ішемічної хвороби серця використовують багаторівневий підхід, який забезпечує точну діагностику ІХС (ішемічної хвороби серця) без створення надлишкових ризиків для здоров’я та життя пацієнта, є економічно обґрунтованим і враховує індивідуальні особливості пацієнта і перебігу захворювання та полягає у застосуванні всіє палітри доступних на сьогодні діагностичних тестів (від ЕКГ до стрес-ЕхоКГ та коронароангіографії).

Ціни в Києві

Скринінг кардіотоксичності протипухлинної терапії (консультація кардіолога, ЕКГ, ЕхоКГ з визначенням сегментарної скоротливості міокарду, функції клапанів та тиску у легеневій артерії, добовий холтерівський моніторинг ЕКГ, добовий амбулаторний моніторинг артеріального тиску)1750 грн 1260 грн
Спеціальна пропозиція
Кардіоскринінг пацієнтів з онкологічними захворюваннями перед хірургічними втручаннями (консультація кардіолога, ЕКГ, ЕхоКГ з визначенням сегментарної скоротливості міокарду, функції клапанів та тиску у легеневій артерії)1230 грн 950 грн
Спеціальна пропозиція
Консультація кардіолога первинна450 грн
Консультація кардіолога пацієнтів, які лікувались або консультувались у клініці300 грн

Додаткова інформація

Кардіотоксичність протипухлинної терапії: серцева недостатність

Кардіотоксичність протипухлинної терапії: легенева гіпертензія

Кардіотоксичність протипухлинної терапії: тромбоемболічні ускладнення

Кардіотоксичність протипухлинної терапії: ураження периферійних артерій

Кардіотоксичність протипухлинної терапії: артеріальна гіпертензія

Кардіотоксичність протипухлинної терапії: ураження клапанів серця

Кардіотоксичність протипухлинної терапії: порушення ритму серця (аритмії)
+38(044)33-999-03
Київ, вул. Хорива, 23В
Передзвонити
© Умови використання
Ліцензія на медичну практику МОЗ України №683 від 7.07.2016 р.
FacebookFacebook