ЛЮДЯМ ІЗ ПОРУШЕННЯМ ЗОРУ B/W mode
EuReCa
Записатись на прийом
особистий/дистанційний
Як нас знайти Київ, вул. Авіаконструктора Антонова, 5
Графік роботи:
8:00-20:00, НД: 8:00-16:00
МенюМеню
Вхід для лікарів
Вхід для лікарів

Парацій Олексій Зіновійович
Парацій Олексій Зіновійович21 років досвіду
Лікар-аритмолог, кандидат медичних наук
Співавтор 6 патентів та 28 публікацій. Член Асоціації кардіохірургів України та Асоціації аритмологів України. Куратор та співорганізатор щорічних курсів.
Парацій Оксана Михайлівна
Парацій Оксана Михайлівна17 років досвіду
Лікар-аритмолог, лікар-кардіолог І категорії
Співавтор наукових робіт та клінічних протоколів. Член асоціації аритмологів України. Друга спеціальність – «Функціональна діагностика».

Електрична кардіоверсія

Якщо у пацієнта виник пароксизм фібриляції передсердь, який не реагує на антиаритмічні препарати, лікар може прийняти рішення про проведення електричної кардіоверсії. Процедура електричної кардіоверсії покликана відновити нормальний (синусовий) ритм. Вона передбачає контрольовану імпульсну дію електричного струму на серце. Електричний імпульс досить сильний, його енергія на короткий час припиняє будь-які електричні сигнали в серці. Це дозволяє синусовому вузлу (природному водію ритму), який координує роботу різних відділів серця, відновити контроль над серцем. Нанесена енергія дозволяє ніби «перезапустити» серце, та повернути його до нормальної роботи.

Електрична кардіоверсія найбільш ефектина та безпечна у перші 48 годин з моменту виникнення пароксизму, проводиться в умовах клініки, для цього використовується спеціальний прилад – кардіовертер-дефібрилятор. Нанесення електричного імпульсу проводиться через дві великі наклейки або ручні електроди, прикріплені до грудної клітки. Наклейки зазвичай розташовуються на передній і задній частині грудної клітини або на правому та лівому боці грудної клітини.

Для уникнення дискомфорту та болісних відчуттів перед кардіоверсією проводиться короткий внутрішньовенний наркоз, тривалістю 3-5 хвилин. Таким чином, пацієнт нічого не відчуває під час проведення процедури. Якщо з першої спроби електричний розряд не в змозі відновити нормальний ритм серця, то проводиться спроба повторного розряду з більшим значенням енергії. Пацієнт не відчуває біль під час електричної кардіоверсії, але часто місця аплікації електродів на тіло можуть викликати легкий дискомфорт в перші дні після процедури.

Разом з тим, навіть після успішної електричної кардіоверсії (коли відновлюється нормальний синусовий ритм), цілком можливо, що фібриляція передсердь з часом виникне повторно. Це закономірний перебіг даного виду аритмії, що відбувається приблизно у половини пацієнтів протягом першого року після кардіоверсії. Імовірність повернення фібриляції передсердь залежить від багатьох факторів, але це більш ймовірно, якщо у пацієнта є інші проблеми з серцем (включаючи високий артеріальний тиск) або якщо напади повторювались раніше та тривали довгий час.

Крім того, можна проводити кардіоверсію (відновлення нормального серцевого ритму) шляхом введення антиаритмічних препаратів. Це називається фармакологічною кардіоверсією, коли введення препаратів використовується замість електричного імпульсу.

 


ОГЛЯД
Попередній огляд лікарем, при потребі збирається команда, до якої може увійти лікар, який направив пацієнта
Записатись на прийом
ОБСТЕЖЕННЯ
Призначення тільки необхідних дообстежень, пройти які пацієнт може в т.ч. за місцем проживання
КОНСУЛЬТАЦІЯ
Встановлення діагнозу, призначення програми лікування. Особисто або віддалено (телемедично)
ЛІКУВАННЯ
Пройти лікування пацієнт може в будь-якій клініці на вибір, в т.ч. за місцем проживання

Ціни в Києві

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГИ
грн
ПРОГРАМА ЛОЯЛЬНОСТІ
грн
Електрокардіостимуляція
Електрична кардіоверсія1 500
Фармакологічна кардіоверсія1 500

Ціни, зазначені на сайті, носять ознайомчий характер і не є публічною офертою


Додаткова інформація

Фармакологічна кардіоверсія

Програма лояльності

Пацієнтам, які вже отримали в клініці будь-яку послугу (зареєстровані), по окремим позиціям пропонуються спеціальна вартість послуги.

Тобто, для нових пацієнтів, вартість другої і далі послуг будуть рахуватись як для зареєстрованих.

Програма лояльності

Під час консультації лікар може рекомендувати провести дообстеження. У разі, якщо пацієнт проходитиме їх в нашій клініці, вартість деяких послуг буде нижчою.

Програма лояльності

При направленні сімейного або профільного лікаря іншого медичного закладу. Пацієнту необхідно отримати направлення, історію хвороби та, бажано, контактні дані лікаря для можливості прямого зв'язку.
© Умови використання
Ліцензія на медичну практику МОЗ України №683 від 7.07.2016 р.
FacebookFacebook