EuReCa
МУЛЬТИДИСЦИПЛІНАРНА КЛІНІКА
Телефон +38(044)33-999-03
Передзвонити
Меню Меню

Патоморфологічне дослідження

Патоморфологічне дослідження матеріалу черезшкірної пункційної біопсії нирки виконується нами на трьох рівнях:

  • Світлова мікроскопія (6 гістохімічних забарвлень на парафінових зрізах: PAMS - 2 мкм, PAS - 2-3 мкм, H&E і трихром - 3 мкм,  пікросіріус - 4 мкм, конго червоний основний - 5-6 мкм) та її варіант - дослідження напівтонких зрізів матеріалу залитого в епоксидну смолу (забарвлення метиленовим або толуїдиновим синім - 1 мкм), 
  • Імунофлюоресцентна мікроскопія на заморожених зрізах з використанням 8 діагностичних антитіл: до імуноглобулінів (IgA, IgG, IgM, легких ланцюгів каппа і лямбда), компонентів комплементу (C1q і С3с) та фібриногену.
  • Трансмісійна електронна мікроскопія контрастована уранілацетатом і цитратом свинцю ультратонких зрізів матеріалу, фіксованого в глютаральдегіді, залитого в епоксидну смолу. На цьому ж матеріалі, як підготовчий етап електронно-мікроскопічного дослідження або самостійне дослідження, виконується діагностика на напівтонких зрізах (варіант світлової мікроскопії з фарбуванням метиленовим або толуїдиновим синім).

Використання саме такого трирівневого підходу, з суворим дотриманням переданалітичної підготовки рекомендоване Міжнародним консенсусом з проведення морфологічного дослідження біоптату нирки (особливо, що стосується товщини зрізів, оскільки невідповідність зразка цим вимогам завжди призводить до помилок в оцінці кількісних на напівкількісних параметрів).

Сучасне обладнання та більш ніж двадцятирічна спеціалізація патоморфологів клініки EuReCa на морфологічному дослідженні біоптату нирки гарантує правильність встановленого діагнозу, що неодноразово було підвтерджено лабораторіями провідних європейских нефрологічних клінік.

Патоморфологічне дослідження

Під час виконання біопсії нирки пацієнтові, нами проводиться контроль отриманого матеріалу з тим, щоб забезпечити його достатність для проведення всіх рівнів морфологічного дослідження.

Всі результати фотодокументуються і передаються пацієнту разом з патоморфологічні висновком.

Патоморфологічне дослідження

Патоморфологічний діагноз формулюється відповідно до морфологічної класифікації хвороб нирок, запропонованих експертами міжнародних робочих груп.

Ціни в Києві

Біопсія нирки (включаючи всі необхідні обстеження та лабораторні аналізи пов’язані з проведенням біопсії, госпіталізацію протягом 2-х днів та консультацію нефролога за результатами біопсії)8500 грн

Додаткова інформація

Морфологічна класифікація хвороб нирок
+38(044)33-999-03
Київ, вул. Хорива, 23В
Передзвонити
© Умови використання
Ліцензія на медичну практику МОЗ України №683 від 7.07.2016 р.
FacebookFacebook