ЛЮДЯМ ІЗ ПОРУШЕННЯМ ЗОРУ B/W mode
EuReCa
Записатись на прийом
особистий/дистанційний
Як нас знайти Київ, вул. Авіаконструктора Антонова, 5
Графік роботи:
8:00-20:00, НД: 8:00-16:00
МенюМеню
Вхід для лікарів
Вхід для лікарів

Законь Костянтин Миколайович
Законь Костянтин Миколайович22 років досвіду
Лікар-нефролог вищої категорії, кандидат медичних наук | Головний лікар клініки «Еврика» | Член Міжнародної асоціації нефрологів
Пончко Андрій Володимирович
Пончко Андрій Володимирович16 років досвіду
Спеціалізується на УЗД захворювань серця і магістральних судин та ультразвуковому супроводі інвазивних втручань
Друга спеціальність - «Лікар-анестезіолог ІІ категорії».

Патоморфологічне дослідження

Патоморфологічне дослідження матеріалу черезшкірної пункційної біопсії нирки виконується нами на трьох рівнях:

  • Світлова мікроскопія (6 гістохімічних забарвлень на парафінових зрізах: PAMS - 2 мкм, PAS - 2-3 мкм, H&E і трихром - 3 мкм,  пікросіріус - 4 мкм, конго червоний основний - 5-6 мкм) та її варіант - дослідження напівтонких зрізів матеріалу залитого в епоксидну смолу (забарвлення метиленовим або толуїдиновим синім - 1 мкм), 
  • Імунофлюоресцентна мікроскопія на заморожених зрізах з використанням 8 діагностичних антитіл: до імуноглобулінів (IgA, IgG, IgM, легких ланцюгів каппа і лямбда), компонентів комплементу (C1q і С3с) та фібриногену.
  • Трансмісійна електронна мікроскопія контрастована уранілацетатом і цитратом свинцю ультратонких зрізів матеріалу, фіксованого в глютаральдегіді, залитого в епоксидну смолу. На цьому ж матеріалі, як підготовчий етап електронно-мікроскопічного дослідження або самостійне дослідження, виконується діагностика на напівтонких зрізах (варіант світлової мікроскопії з фарбуванням метиленовим або толуїдиновим синім).

Використання саме такого трирівневого підходу, з суворим дотриманням переданалітичної підготовки рекомендоване Міжнародним консенсусом з проведення морфологічного дослідження біоптату нирки (особливо, що стосується товщини зрізів, оскільки невідповідність зразка цим вимогам завжди призводить до помилок в оцінці кількісних на напівкількісних параметрів).

Сучасне обладнання та більш ніж двадцятирічна спеціалізація патоморфологів клініки EuReCa на морфологічному дослідженні біоптату нирки гарантує правильність встановленого діагнозу, що неодноразово було підвтерджено лабораторіями провідних європейских нефрологічних клінік.

Патоморфологічне дослідження

Під час виконання біопсії нирки пацієнтові, нами проводиться контроль отриманого матеріалу з тим, щоб забезпечити його достатність для проведення всіх рівнів морфологічного дослідження.

Всі результати фотодокументуються і передаються пацієнту разом з патоморфологічні висновком.

Патоморфологічне дослідження

Патоморфологічний діагноз формулюється відповідно до морфологічної класифікації хвороб нирок, запропонованих експертами міжнародних робочих груп.


ОГЛЯД
Попередній огляд лікарем, при потребі збирається команда, до якої може увійти лікар, який направив пацієнта
Записатись на прийом
ОБСТЕЖЕННЯ
Призначення тільки необхідних дообстежень, пройти які пацієнт може в т.ч. за місцем проживання
КОНСУЛЬТАЦІЯ
Встановлення діагнозу, призначення програми лікування. Особисто або віддалено (телемедично)
ЛІКУВАННЯ
Пройти лікування пацієнт може в будь-якій клініці на вибір, в т.ч. за місцем проживання


Додаткова інформація

Морфологічна класифікація хвороб нирок

Програма лояльності

Пацієнтам, які вже отримали в клініці будь-яку послугу (зареєстровані), по окремим позиціям пропонуються спеціальна вартість послуги.

Тобто, для нових пацієнтів, вартість другої і далі послуг будуть рахуватись як для зареєстрованих.

Програма лояльності

Під час консультації лікар може рекомендувати провести дообстеження. У разі, якщо пацієнт проходитиме їх в нашій клініці, вартість деяких послуг буде нижчою.

Програма лояльності

При направленні сімейного або профільного лікаря іншого медичного закладу. Пацієнту необхідно отримати направлення, історію хвороби та, бажано, контактні дані лікаря для можливості прямого зв'язку.
© Умови використання
Ліцензія на медичну практику МОЗ України №683 від 7.07.2016 р.
FacebookFacebook