ЛЮДЯМ ІЗ ПОРУШЕННЯМ ЗОРУ B/W mode
EuReCa
Записатись на прийом
особистий/дистанційний
Як нас знайти Київ, вул. Авіаконструктора Антонова, 5
Графік роботи:
8:00-20:00, НД: 8:00-16:00
МенюМеню
Вхід для лікарів
Вхід для лікарів

Пончко Андрій Володимирович
Пончко Андрій Володимирович16 років досвіду
Спеціалізується на УЗД захворювань серця і магістральних судин та ультразвуковому супроводі інвазивних втручань
Друга спеціальність - «Лікар-анестезіолог ІІ категорії».
Цередіані Акакі Давидович
Цередіані Акакі Давидович11 років досвіду
Лікар УЗД
Закінчив медичний факультет Тбіліського Державного Мед. Університету (Грузія). Ординатура «Акушерство та гінекологія». Пройшов спеціалізацію з УЗД та курс тематичного удосконалення

УЗД в перший триместр вагітності (11-14 тиждень)

Перший триместр вагітності триває з 1 по 12 тиждень.

Метою УЗД у цьому періоді є підтвердження вагітності, діагностика позаматкової вагітності, перевірка серцебиття плода, встановлення гестаційного віку плоду та дати пологів, виявлення багатоплідної вагітності та оцінка стану плаценти, визначення локалізації матки, шийки матки та яєчників. Найчастіше перше ультразвукове дослідження вагітним проводять на 6-8 тижні. На цьому терміні плід дуже малий, а матка та фаллопієві труби розташовані у малому тазі, тому найчастіше для отримання якісного зображення виконують трансвагінальне дослідження. Дослідження безболісне і виконується за допомогою тонкого датчика, який генерує ультразвукові хвилі, які по-різному відбиваються від тканин та, після обробки спеціальним програмним забезпеченням, формують чорно-біле зображення плоду. На таких термінах, оцінити зображення може лише фахівець. На більш пізніх термінах вагітности (13 тижнів) можна отримати більш чітке зображення для того щоб поділитись новиною з близькими.

Проведення УЗД у першому триместрі вагітності дозволяє оцінити вік плода та більш точно встановити строки необхідних обстежень під час вагітності. Особливу цінність має УЗД для діагностики позаматкової вагітності (коли плід росте за межами матки) та багатоплідної вагітності.

Також, у першому триместрі можливе проведення вимірювання товщини комірного простору (nuchal translucency (NT) test), який дозволяє встановити наявність деяких хромосомних порушень (наприклад, синдром Дауна - трисомія 21 пари хромосом, синдром Патау - трисомія 13 пари хромосом, синдром Едвардса - трисомія 18 пари хромосом) та вад серця. Цей тест складається з двох етапів. На першому, проводиться аналіз крові на вміст певних гормонів та білків. На другому, за допомогою ультразвуку оцінюють товщину потилиці. Її збільшення свідчить про ризик наведених вище захворювань.

У терміни понад 10 тижнів вагітності, УЗД, як правило, проводять трансабдомінально (через шкіру живота). 

Ціни в Києві

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГИ
грн
ПРОГРАМА ЛОЯЛЬНОСТІ
грн
Ультразвукова діагностика (УЗД)
УЗД ранніх термінів вагітності (до 10 тиж.)250
УЗД скринінг І триместр (11-14 тижнів)450

Ціни, зазначені на сайті, носять ознайомчий характер і не є публічною офертою


Додаткова інформація

Ультразвукова діагностика під час вагітності

УЗД в другому триместрі вагітності (18-22 тиждень)

УЗД в третьому триместрі (30-32 тиждень)

Програма лояльності

Пацієнтам, які вже отримали в клініці будь-яку послугу (зареєстровані), по окремим позиціям пропонуються спеціальна вартість послуги.

Тобто, для нових пацієнтів, вартість другої і далі послуг будуть рахуватись як для зареєстрованих.

Програма лояльності

Під час консультації лікар може рекомендувати провести дообстеження. У разі, якщо пацієнт проходитиме їх в нашій клініці, вартість деяких послуг буде нижчою.

Програма лояльності

При направленні сімейного або профільного лікаря іншого медичного закладу. Пацієнту необхідно отримати направлення, історію хвороби та, бажано, контактні дані лікаря для можливості прямого зв'язку.
© Умови використання
Ліцензія на медичну практику МОЗ України №683 від 7.07.2016 р.
FacebookFacebook