EuReCa
МУЛЬТИДИСЦИПЛІНАРНА КЛІНІКА
Записатись на прийом
особистий/дистанційний
ЗАРАЗ ПРАЦЮЄМО
Меню Меню

Синдром WPW

Парацій Олексій Зіновійович
Парацій Олексій Зіновійович17 років досвіду
Лікар-аритмолог, кандидат медичних наук
Співавтор 6 патентів та 28 публікацій. Член Асоціації кардіохірургів України та Асоціації аритмологів України. Куратор та співорганізатор щорічних курсів.
Парацій Оксана Михайлівна
Парацій Оксана Михайлівна13 років досвіду
Лікар-аритмолог, лікар-кардіолог І категорії
Співавтор наукових робіт та клінічних протоколів. Член асоціації аритмологів України. Друга спеціальність – «Функціональна діагностика».

WPW синдром  ще відомий як Синдром Вольфа-Паркинсона-Уайта - це вроджена серцева аномалія. За щорічною статистикою WPW синдром виявляється з частотою 4,4 випадки на 100.000 населення. Варто відмітити, що сімейна форма (успадкування від батьків дітям) зустрічається вкрай нечасто.

WPW синдром - це наслідок внутрішньоутробного недоформування фіброзного кільця між верхніми камерами серця – передсердями, та нижніми камерами – шлуночками. В нормі, через суцільно сформоване фіброзне кільце електрична активність може передаватись в нижні камери виключно через власну провідну систему – атріо-вентрикулярний вузол. При синдромі WPW додатково електричні імпульси можуть проходити через м’язеві місточки. Тому, згадуючи цей синдром лікарі говорять: «наявні додаткові шляхи проведення».   Якщо на ЕКГ видно специфічні зміни то це маніфестний синдром WPW, коли зміни не помітні – прихований. Клінічно розрізняють феномен WPW, коли аномалія ніяк не проявляється у людини і її діагностують випадково, під час запису ЕКГ, та безпосередньо сам синдром WPW. В другому випадку зміни на ЕКГ поєднуються з нападами тахікардії з частотою серцевих скорочень 150-220 уд/хв.

Чим небезпечний cиндром WPW?
Можуть виникати раптові напади серцебиття, які називаються пароксизмальною тахікардією. При певних умовах частота серцевих скорочень наскільки висока, що це призводить до зупинки кровообігу та розвитку раптової серцевої смерті. Особливо небезпечно поєднання синдрому WPW з фібриляцією передсердь.

Діагностика

Лікування WPW синдрому

Методом вибору терапії є малоінвазивна операція – радіочастотна катетерна абляція. Провівши пункцію (прокол), через судини в порожнини серця заводяться специфічні діагностичні та абляційний катетери, після чого в три етапи (провокація аритмії, радіочастотна абляція, контроль ефективності) проводять безпосередньо процедуру.


ОГЛЯД
Попередній огляд лікарем, при потребі збирається команда, до якої може увійти лікар, який направив пацієнта
ОБСТЕЖЕННЯ
Призначення тільки необхідних дообстежень, пройти які пацієнт може в т.ч. за місцем проживання
КОНСУЛЬТАЦІЯ
Встановлення діагнозу, призначення програми лікування. Особисто або віддалено (телемедично)
ЛІКУВАННЯ
Пройти лікування пацієнт може в будь-якій клініці на вибір, в т.ч. за місцем проживання

Ціни в Києві

Холтерівський моніторинг ЕКГ 500 грн
ЕКГ (заключення лікаря) 130 грн
Консультація аритмолога500 грн
Консультація аритмолога та холтерівський моніторинг ЕКГ1000 грн
750 грн · спеціальна пропозиція
Ціни, зазначені на сайті, носять ознайомчий характер і не є публічною офертою

Додаткова інформація

Часті питання: Аритмія

Програма лояльності

Пацієнтам, які вже отримали в клініці будь-яку послугу (зареєстровані), по окремим прозиціям пропонуються спеціальні ціни на послуги.
+38(044)33-999-03
Київ, вул. Хорива, 23В
Передзвонити
© Умови використання
Ліцензія на медичну практику МОЗ України №683 від 7.07.2016 р.
FacebookFacebook