ЛЮДЯМ ІЗ ПОРУШЕННЯМ ЗОРУ B/W mode
EuReCa
Записатись на прийом
особистий/дистанційний
МенюМеню
Парацій Олексій Зіновійович
Парацій Олексій Зіновійович20 років досвіду
Лікар-аритмолог, кандидат медичних наук
Співавтор 6 патентів та 28 публікацій. Член Асоціації кардіохірургів України та Асоціації аритмологів України. Куратор та співорганізатор щорічних курсів.
Парацій Оксана Михайлівна
Парацій Оксана Михайлівна16 років досвіду
Лікар-аритмолог, лікар-кардіолог І категорії
Співавтор наукових робіт та клінічних протоколів. Член асоціації аритмологів України. Друга спеціальність – «Функціональна діагностика».

Синдром WPW

WPW синдром  ще відомий як Синдром Вольфа-Паркинсона-Уайта - це вроджена серцева аномалія. За щорічною статистикою WPW синдром виявляється з частотою 4,4 випадки на 100.000 населення. Варто відмітити, що сімейна форма (успадкування від батьків дітям) зустрічається вкрай нечасто.

WPW синдром - це наслідок внутрішньоутробного недоформування фіброзного кільця між верхніми камерами серця – передсердями, та нижніми камерами – шлуночками. В нормі, через суцільно сформоване фіброзне кільце електрична активність може передаватись в нижні камери виключно через власну провідну систему – атріо-вентрикулярний вузол. При синдромі WPW додатково електричні імпульси можуть проходити через м’язеві місточки. Тому, згадуючи цей синдром лікарі говорять: «наявні додаткові шляхи проведення».   Якщо на ЕКГ видно специфічні зміни то це маніфестний синдром WPW, коли зміни не помітні – прихований. Клінічно розрізняють феномен WPW, коли аномалія ніяк не проявляється у людини і її діагностують випадково, під час запису ЕКГ, та безпосередньо сам синдром WPW. В другому випадку зміни на ЕКГ поєднуються з нападами тахікардії з частотою серцевих скорочень 150-220 уд/хв.

Чим небезпечний cиндром WPW?
Можуть виникати раптові напади серцебиття, які називаються пароксизмальною тахікардією. При певних умовах частота серцевих скорочень наскільки висока, що це призводить до зупинки кровообігу та розвитку раптової серцевої смерті. Особливо небезпечно поєднання синдрому WPW з фібриляцією передсердь.

Діагностика

Лікування WPW синдрому

Методом вибору терапії є малоінвазивна операція – радіочастотна катетерна абляція. Провівши пункцію (прокол), через судини в порожнини серця заводяться специфічні діагностичні та абляційний катетери, після чого в три етапи (провокація аритмії, радіочастотна абляція, контроль ефективності) проводять безпосередньо процедуру.


ОГЛЯД
Попередній огляд лікарем, при потребі збирається команда, до якої може увійти лікар, який направив пацієнта
Записатись на прийом
ОБСТЕЖЕННЯ
Призначення тільки необхідних дообстежень, пройти які пацієнт може в т.ч. за місцем проживання
КОНСУЛЬТАЦІЯ
Встановлення діагнозу, призначення програми лікування. Особисто або віддалено (телемедично)
ЛІКУВАННЯ
Пройти лікування пацієнт може в будь-якій клініці на вибір, в т.ч. за місцем проживання

Ціни в Києві

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГИ
грн
ПРОГРАМА ЛОЯЛЬНОСТІ
грн
Електрокардіографія (ЕКГ)
Холтерівський моніторинг ЕКГ 530
ЕКГ (заключення лікаря) 13080
при консультації
Консультації
Консультація аритмолога600
Консультація аритмолога та холтерівський моніторинг ЕКГ1 130

Ціни, зазначені на сайті, носять ознайомчий характер і не є публічною офертою


Додаткова інформація

Часті питання: Аритмія

Програма лояльності

Пацієнтам, які вже отримали в клініці будь-яку послугу (зареєстровані), по окремим позиціям пропонуються спеціальна вартість послуги.

Тобто, для нових пацієнтів, вартість другої і далі послуг будуть рахуватись як для зареєстрованих.

Програма лояльності

Під час консультації лікар може рекомендувати провести дообстеження. У разі, якщо пацієнт проходитиме їх в нашій клініці, вартість деяких послуг буде нижчою.

Програма лояльності

При направленні сімейного або профільного лікаря іншого медичного закладу. Пацієнту необхідно отримати направлення, історію хвороби та, бажано, контактні дані лікаря для можливості прямого зв'язку.
© Умови використання
Ліцензія на медичну практику МОЗ України №683 від 7.07.2016 р.
FacebookFacebook