EuReCa
МУЛЬТИДИСЦИПЛІНАРНА КЛІНІКА
Записатись на прийом
особистий/дистанційний
Адреса Київ, вул. Хорива, 23В
Графік роботи:
8:00-20:00, НД: 8:00-16:00
Меню Меню
Парацій Оксана Михайлівна
Парацій Оксана Михайлівна15 років досвіду
Лікар-аритмолог, лікар-кардіолог І категорії
Співавтор наукових робіт та клінічних протоколів. Член асоціації аритмологів України. Друга спеціальність – «Функціональна діагностика».
Крушинська Ніна Анатоліївна
Крушинська Ніна Анатоліївна15 років досвіду
Лікар-кардіолог, кандидат медичних наук
Автор 15 друкованих наукових праць. Захистила кандидатську дисертацію на тему: «Оцінка порушень пружно-еластичних властивостей артерій у хворих з артеріальною гіпертензією та синдромом обструктивного апное сну, можливості корекції»

Гостра серцева недостатність

Гостра серцева недостатність – це різке погіршення функції міокарду, в результаті якого зменшується серцевий викид та збільшується розрив між потребою організму в кисні та його надходженням. Це одна з найчастіших причин смерті внаслідок серцево-судинних захворювань.

Симптоми гострої серцевої недостатності

Гостра серцева недостатність поділяється на лівошлуночкову, правошлуночкову та синдром малого серцевого викиду (кардіогенний шок).

При лівошлуночковій гострій серцевій недостатності у хворого спостерігається задишка, яка може перейти в задуху, кашель та аритмію. Також спостерігається зниження артеріального тиску та блідість шкіри. При погіршенні стану може виникнути набряк легень та з’явиться кашель з виділенням піни.

Симптомами правошлуночкової гострої серцевої недостатності є задишка, задуха, болі за грудиною, бронхоспазм, холодний піт, синюшність  шкіри та набухання вен на шиї. Пульс стає прискореним і ниткоподібним.

Синдром малого серцевого викиду має наступні симптоми: больовий синдром, зниження артеріального тиску (аж до нуля) прискорений ниткоподібний пульс та  бліда шкіра.

В подальшому може виникнути набряк легень та ниркова недостатність.

Симптоми гострої серцевої недостатності

Діагностика гострої серцевої недостатності

Діагностика гострої серцевої недостатності базується на виявленні її клінічних ознак, які, втім, є неспецифічними (тобто ці ознаки можуть спостерігатись і при інших захворюваннях). Тому у клініці EuReCa застосовують обов’язкове лабораторне підтвердження діагнозу. Крім того досвідчені лікарі за допомогою найсучаснішого методу УЗД серця (ехокардіографії з векторним аналізом) обов’язково встановлять причину її виникнення.

Лікування гострої серцевої недостатності

Лікування гострої серцевої недостатності  – це цілий комплекс заходів, спрямованих на запобігання перевантаження серцевого м’язу та забезпечення адекватного надходження кисню до тканин. Лікування залежить від причини серцевої недостатності та ступеня її важкості. Як правило, лікування медикаментозне. У клініці, EuReCa у важких випадках для лікування гострої серцевої недостатності, крім медикаментозної терапії, з успіхом використовується ізольована ультрафільтрація, внутрішньоаортальна балонна контрапульсація та, у випадку шоку, екстракорпоральна підтримка життя. При цьому ефективність цих методів оцінюється за допомогою безперервного доплерівського моніторингу серцевого викиду та лабораторними показниками.


ОГЛЯД
Попередній огляд лікарем, при потребі збирається команда, до якої може увійти лікар, який направив пацієнта
Записатись на прийом
ОБСТЕЖЕННЯ
Призначення тільки необхідних дообстежень, пройти які пацієнт може в т.ч. за місцем проживання
КОНСУЛЬТАЦІЯ
Встановлення діагнозу, призначення програми лікування. Особисто або віддалено (телемедично)
ЛІКУВАННЯ
Пройти лікування пацієнт може в будь-якій клініці на вибір, в т.ч. за місцем проживання

Ціни в Києві

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГИ
грн
ПРОГРАМА ЛОЯЛЬНОСТІ
грн
Консультації
Консультація кардіолога600450
для зареєстрованих
або
за направленням лікаря
Ультразвукова діагностика (УЗД)
УЗД сегментарної скоротливості ЛШ серця та векторний аналіз ЕхоКГ 650488
за попереднім записом

Ціни, зазначені на сайті, носять ознайомчий характер і не є публічною офертою


Додаткова інформація

Інфаркт міокарда

Стабільна стенокардія

Нестабільна стенокардія

Ішемічна хвороба серця

Програма лояльності

Пацієнтам, які вже отримали в клініці будь-яку послугу (зареєстровані), по окремим позиціям пропонуються спеціальна вартість послуги.

Тобто, для нових пацієнтів, вартість другої і далі послуг будуть рахуватись як для зареєстрованих.

Програма лояльності

Під час консультації лікар може рекомендувати провести дообстеження. У разі, якщо пацієнт проходитиме їх в нашій клініці, вартість деяких послуг буде нижчою.

Програма лояльності

При направленні сімейного або профільного лікаря іншого медичного закладу. Пацієнту необхідно отримати направлення, історію хвороби та, бажано, контактні дані лікаря для можливості прямого зв'язку.
+38(044)33-999-03
Київ, вул. Хорива, 23В
Зворотній дзвінок
© Умови використання
Ліцензія на медичну практику МОЗ України №683 від 7.07.2016 р.
FacebookFacebook